Rozkład jazdy autobusów PKS  
Krasnystaw ul. Poniatowskiego 6  

PrzystanekGodz. odjazdu
ABRAMÓW 9:40[F ]
ADAMÓW 5:50 7:00[C ] 7:05 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 10:10[F ] 10:10[C ] 11:20 12:25[F d ] 13:25 13:35[N f ] 14:15[C ] 14:25 18:00[+ N ]
ADAMÓW 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
ADAMÓWKA U.G. 5:57[U P ]
ANIELPOL 5:05 9:30 17:35
BAŃKOWSZCZYZNA 6:40[F ] 10:40
BARANICA 1 13:40[S ]
BARANICA 2 13:40[S ]
BARTOSZÓW 6:30[A ] 6:35[F ] 7:50 10:50[ U ] 12:20 13:20[S ] 14:30[L ] 15:25[F ] 16:10 17:50[F b ] 19:20 20:45[7 W ]
BEŁCHATÓW 19:30[N b P ]
BEREŚĆ 1 14:30[L ]
BEREŚĆ 2 14:30[L ]
BIAŁA PODLASKA 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
BIAŁA PODLASKA D.K. 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
BIAŁKA 4:50[S ] 5:50[F ] 6:20[S ] 6:40[F ] 6:40[S j ] 6:40[F ] 6:55 7:00[C H ] 7:55[F ] 8:00 8:20[F ] 9:20 9:40[F ] 10:10 10:30 11:25[C H ] 11:25[S ] 11:50[S ] 12:00 12:40 13:00 13:35[S ] 13:40[S ] 13:50[S ] 14:00[F ] 14:20[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:30[F ] 15:50[F ] 16:20[C ] 16:50 18:09 18:40[S ] 19:25
BIAŁKA I 4:50[S ] 5:50[F ] 6:20[S ] 6:40[F ] 6:40[S j ] 6:40[F ] 6:55 7:00[C H ] 7:55[F ] 8:00 8:20[F ] 9:20 10:10 10:30 11:25[C H ] 11:25[S ] 11:50[S ] 12:00 12:40 13:00 13:35[S ] 13:40[S ] 13:50[S ] 14:00[F ] 14:20[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:30[F ] 15:50[F ] 16:20[C ] 16:50 18:09 18:40[S ] 19:25
BIAŁOBRZEGI I 8:20[F ]
BIAŁOBRZEGI II 8:20[F ]
BIAŁYSTOK 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
BIAŁYSTOK DOJLIDY 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
BIŁGORAJ 5:57[U P ] 9:40[F ] 10:10 10:10[K ]
BOBLIWO 1 6:40[F ] 12:05 14:15[F + ] 15:25[F ] 18:15[F ]
BOBLIWO 2 6:40[F ] 12:05 14:15[F + ] 15:25[F ] 18:15[F ]
BOBLIWO 3 6:40[F ] 12:05 14:15[F + ] 15:25[F ] 18:15[F ]
BOBROWE 1 5:20[F ] 6:40[S j ] 11:25[S ] 13:40[S ] 15:20[F ]
BOBROWE 2 5:20[F ] 6:40[S j ] 7:00[C H ] 11:25[S ] 13:40[S ] 15:20[F ]
BOBROWE SKRZ. 5:20[F ] 6:40[S j ] 7:00[C H ] 11:25[S ] 13:40[S ] 15:20[F ] 15:20[H ]
BOGUSŁAW 4:50[S ] 6:20[S ] 6:40[S j ] 7:00[C H ] 11:25[C H ] 11:25[S ] 13:50[S ]
BOŃCZA 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
BOŃCZA 1 5:05[F ] 6:00[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:30[F ] 11:00 12:35[F ] 13:25[F ] 14:40[F ] 15:50[F ] 18:20
BOŃCZA 2 5:05[F ] 6:00[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:30[F ] 9:40[A ] 11:00 12:35[F ] 13:25[F ] 14:40[F ] 15:50[F ] 18:20
BOŃCZA 3 5:05[F ] 6:00[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:30[F ] 9:40[A ] 11:00 12:35[F ] 13:25[F ] 14:40[F ] 15:50[F ] 18:20
BOROWICA 1 7:05 8:05[F ] 12:10[F ] 13:20[F ] 14:15[F ] 14:25 15:40[F ]
BOROWICA 2 8:05[F ] 12:10[F ] 13:20[F ] 14:15[F ] 14:25 15:40[F ]
BOROWINA 5:50[F ] 6:20[F ] 8:20[N f ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 10:25[N ] 11:05[F 6 U ] 13:32 14:10[F ] 15:25[R ] 17:30 20:30[U ] 22:15[N b ]
BOROWINA SITANIECKA 17:30
BORÓW 1 5:50[F ] 6:40[F ] 7:55[F ] 9:40[F ] 10:30 11:50[S ] 13:35[S ] 14:00[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:20[H ] 16:20[C ] 17:50 18:40[S ]
BORÓW 2 5:50[F ] 6:40[F ] 7:55[F ] 9:40[F ] 10:30 11:50[S ] 13:35[S ] 14:00[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:20[H ] 16:20[C ] 17:50 18:40[S ] 19:25
BORTATYCZE 8:20[F ]
BORUŃ 5:25[S ] 6:35[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 14:10[S ] 15:50[F ] 18:05[F ]
BOŻY DAR 6:40[F ]
BRALIN 19:30[N b P ]
BRZEZINY 4:50[F ] 5:05[F ] 5:05 6:00[S ] 6:10 6:15[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:30[F ] 9:30 9:40[A ] 11:00 12:00[S ] 12:05[F ] 12:20[U P ] 12:35[F ] 12:50[S ] 13:25[F ] 14:10 14:40[F ] 15:20[F ] 15:35 15:50[F ] 16:00[U P ] 17:00[F m ] 17:35 18:20 19:25[F m ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
BUKOWINA SKRZ. 10:10 10:10[K ]
BZITE 1 5:40[F ] 6:40[F ] 6:45[F ] 8:05[F ] 8:44[F ] 11:00[F ] 13:20[F ] 15:20[F ] 16:45[F ]
BZITE 2 5:40[F ] 6:40[F ] 11:00[F ]
BZOWIEC 1 5:50[F ] 7:55[F ] 10:30 14:25[F ] 16:20[C ] 17:50
BZOWIEC 2 5:50[F ] 7:55[F ] 10:30 14:25[F ] 16:20[C ] 17:50
CHEŁM 5:45[F ] 5:50 6:45[F ] 7:00[U a l P ] 7:00[C ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 7:05 7:10[S ] 8:10[S ] 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 9:30[N ] 10:10[F ] 10:10[C ] 10:50[F ] 11:20 12:00[F ] 12:20[U ] 12:25[F d ] 13:25 13:35[N f ] 13:45[N ] 14:15[C ] 14:25 15:20[N V ] 15:20[h V ] 15:25 16:00[N ] 17:20[U P ] 18:00[+ N ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
CHEŁM UL.SZPITALNA 13:35[N f ]
CHEŁMIEC 1 6:10 11:30 12:50[S ] 17:00[F m ]
CHEŁMIEC 2 6:10 11:30 12:50[S ] 17:00[F m ]
CHŁANIÓW 1 5:50[F ] 7:55[F ] 10:30 14:25[F ] 16:20[C ] 17:50
CHŁANIÓW 2 5:50[F ] 7:55[F ] 10:30 14:25[F ] 16:20[C ] 17:50
CHOMĘCISKA DUŻE 5:50[F ] 6:20[F ] 6:45[U ] 8:20[N f ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 10:25[N ] 11:05[F 6 U ] 13:32 14:10[F ] 15:25[R ] 17:30 20:30[U ] 22:15[N b ]
CHOMĘCISKA MAŁE 5:50[F ] 6:20[F ] 6:45[U ] 8:20[N f ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 10:25[N ] 11:05[F 6 U ] 13:32 14:10[F ] 15:25[R ] 17:30 20:30[U ] 22:15[N b ]
CHORUPNIK 5:50[F ] 6:40[F ] 6:55 7:55[F ] 8:20[F ] 9:40[F ] 10:30 11:50[S ] 12:40 13:35[S ] 14:00[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:20[H ] 15:30[F ] 16:20[C ] 16:50 17:50 18:09 18:40[S ]
CHORUPNIK SKRZ. 6:40[S j ] 9:20 11:25[S ] 13:40[S ]
CHORUPNIK-KOLONIA 6:40[S j ] 9:20 11:25[S ] 13:40[S ]
CZAJKI 1 5:05 8:05[F ] 11:30 15:20[F ] 17:35
CZAJKI 2 5:05 8:05[F ] 11:30 17:35
CZAJKI 3 5:05 8:05[F ] 9:30 11:30 17:35
CZARNOŁOZY 8:30[F ] 12:35[F ] 18:00[+ N ]
CZARNOZIEM 1 6:40[F ] 10:40
CZARNOZIEM 2 6:40[F ] 10:40
CZARNOZIEM 3 6:40[F ] 10:40
CZARNOZIEM SKRZ. 5:50 6:40[F ] 7:00[C ] 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 10:10[F ] 10:10[C ] 10:40 11:20 12:25[F d ] 13:25 13:35[N f ] 14:15[C ]
CZECHÓWKA SKRZ. 10:50[ U ]
CZERNIEJÓW 1 6:40[F ]
CZERNIEJÓW 2 6:40[F ]
CZERNIĘCIN GŁÓWNY 18:40[S ]
CZERNIĘCIN GŁÓWNY 1 18:40[S ]
CZUŁCZYCE 9:00[f ] 13:35[N f ]
CZYSTA DĘBINA 19:25
CZYSTA DĘBINA-KOLONIA 13:40[S ]
ĆMIŁÓW 6:40[F ]
DAŃCZYPOL 14:30[L ]
DĄBROWA 6:45[U ]
DĄBROWA 5:50[F ] 6:10[F ] 6:30[A ] 6:30[S ] 6:35[F ] 7:50 8:20[N f ] 9:15[A ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 9:35 10:25[N ] 10:50[ U ] 11:05[F 6 U ] 11:30 12:05 12:20 13:20[S ] 13:32 13:50[S ] 14:10[F ] 14:15[F + ] 14:30[L ] 15:25[F ] 15:25[F ] 15:25[R ] 16:10 16:40 17:30 17:50[F b ] 18:15[F ] 19:20 20:30[U ] 20:45[7 W ] 22:15[N b ]
DĄBROWA SKRZ. 5:35[F ] 6:20[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 8:35 9:20 11:40 13:50[S ] 15:35[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
DĄBRÓWKA 10:10 10:10[K ]
DEPUŁTYCZE KRÓLEWSKIE 5:45[F ] 6:45[F ] 7:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:45[N ] 16:00[N ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
DEPUŁTYCZE KRÓLEWSKIE 3 15:25
DEPUŁTYCZE KRÓLEWSKIE-KOLONI 15:25
DĘBOWIEC 17:30
DŁUGOŁĘKA 19:30[N b P ]
DOBRYNIÓW 1 5:25[S ] 7:10[F ] 11:30[A ] 14:15[F ]
DOBRYNIÓW 2 5:25[S ] 7:10[F ] 11:30[A ] 14:15[F ]
DOBRYNIÓW 3 5:25[S ] 7:10[F ] 11:30[A ] 14:15[F ]
DOMINÓW 6:40[F ]
DREWNIKI 1 4:50[F ] 6:10 8:05[F ] 12:05[F ] 14:10 19:25[F m ]
DREWNIKI 2 4:50[F ] 6:10 8:05[F ] 12:05[F ] 14:10 19:25[F m ]
DREWNIKI 3 4:50[F ] 6:10 8:05[F ] 12:05[F ] 14:10 19:25[F m ]
DREWNIKI SKRZ. 15:35
DUBICZE CERKIEWNE 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
DUBÓW 2 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
DWORZYSKA 5:35[F ] 6:20[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 8:35 9:20 11:40 13:50[S ] 15:35[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
ELIZÓWKA 11:50[S ]
ELIZÓWKA KOLONIA 6:40[F ] 9:40[F ] 11:50[S ] 14:00[F ] 14:25[C ] 18:40[S ]
ELIZÓWKA KOLONIA 1 11:50[S ]
ELIZÓWKA SKRZ. 11:50[S ]
ELIZÓWKA SZKOŁA 11:50[S ]
FAJSŁAWICE 5:15[F ] 5:38[A P ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 7:45 8:30[F ] 8:35[U ] 9:05[U P ] 9:30[U ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 12:20[ N b P ] 12:55[U P ] 13:37 13:45[S ] 14:00[ź P ] 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:15[+ U e P ] 15:40[ N + ] 15:50[N B P ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ] 17:05[U P ] 17:30[F m ] 17:30 17:35[L m ] 17:50[U P ] 18:30[N b ] 19:30[N b P ]
FAJSŁAWICE KOLONIA 5:15[F ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 8:30[F ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 13:37 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 17:35[L m ] 18:30[N b ]
FELICJAN 4:50[S ] 6:20[S ] 6:40[S j ] 7:00[C H ] 11:25[C H ] 11:25[S ] 13:50[S ] 15:50[F ]
FELIKSÓW 1 9:40[A ] 11:00 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
FELIKSÓW 2 9:40[A ] 11:00
FRAMPOL 9:40[F ]
FRANCISZKÓW 5:05 14:00[S ] 15:20[F ]
GANY 6:55 12:40 16:50 18:09
GARBÓW 7:45 15:15[+ U e P ]
GARBÓW I 12:20[ N b P ] 14:00[ź P ] 19:30[N b P ]
GARBÓW II 14:00[ź P ] 19:30[N b P ]
GARWOLIN 7:45 12:20[ N b P ]
GIELNIÓW U.G. 19:30[N b P ]
GIEŁCZEW 6:40[F ]
GIERNIAK 6:40[F ]
GLINISKA 1 5:20[F ] 15:25[F ] 15:30[H ]
GLINISKA 2 5:20[F ] 15:25[F ] 15:30[H ]
GŁUSZCZYZNA 6:40[F ]
GNIEWCZYNA ŁAŃCUCKA SZKOŁA 5:57[U P ]
GOŁĄB 7:05 8:05[F ]
GOŃCZYCE SKRZ. 7:45 15:15[+ U e P ]
GORAJ 9:40[F ]
GORAJ GS 9:40[F ]
GORZKÓW-OSADA 4:50[S ] 5:50[F ] 6:20[S ] 6:40[F ] 6:40[S j ] 6:55 7:00[C H ] 7:55[F ] 8:20[F ] 9:20 9:40[F ] 10:30 11:25[C H ] 11:25[S ] 11:50[S ] 12:40 13:35[S ] 13:40[S ] 13:50[S ] 14:00[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:20[H ] 15:30[F ] 15:50[F ] 16:20[C ] 16:50 17:50 18:09 18:40[S ] 19:25
GORZKÓW-OSADA SKRZ. 4:50[S ] 6:20[S ] 6:40[S j ] 7:00[C H ] 11:25[C H ] 11:25[S ] 13:40[S ] 13:50[S ] 15:50[F ] 19:25
GORZKÓW-WIEŚ 13:40[S ] 19:25
GÓZD 19:30[N b P ]
GRABOWIEC 10:50[ U ] 14:30[L ] 17:30 20:45[7 W ]
GRABOWIEC-GÓRA 2 14:30[L ]
GROMADA 9:40[F ]
GUZÓWKA 6:40[F ] 11:50[S ]
GUZÓWKA-KOLONIA 11:50[S ]
HAJNÓWKA 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
HAJOWNIKI 10:50[ U ] 14:30[L ] 17:30 20:45[7 W ]
HORODYSZCZE 9:00[f ] 13:35[N f ]
HORODYSZCZE-KOLONIA 13:35[N f ]
HRUBIESZÓW 6:25[L P ] 9:40[A ] 12:20[U P ] 14:30[L ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
HRUBIESZÓW KOSZARY 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 23:00[7 U e P ]
HRUSZÓW 1 6:40[F ] 11:00[F ]
HUTA 13:35[S ]
HUTA TUROBIŃSKA 9:40[F ]
HUTA TUROBIŃSKA 1 9:40[F ]
HUTA TUROBIŃSKA SZKOŁA 9:40[F ]
HUTKI I 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
IGNASIN 5:15[F ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 8:30[F ] 8:35[U ] 9:30[U ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 13:37 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 17:35[L m ] 18:30[N b ]
IZBICA 5:35[F ] 5:50[F ] 5:57[U P ] 6:10[F ] 6:20[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 6:45[U ] 8:05[N T P ] 8:20[N f ] 8:35 9:20 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 9:35 10:10 10:10[K ] 10:25[N ] 10:50[N V h ] 10:55[h V ] 11:05[F 6 U ] 11:40 12:05 13:32 13:50[S ] 14:10[F ] 14:15[F + ] 15:25[F ] 15:25[R ] 15:35[F ] 16:40 16:50[F ] 16:50[N b P ] 17:30 17:35[U a l P ] 17:35[Ł U P ] 17:35[I P * ] 18:15[F ] 19:10[N B P ] 19:25[F m ] 20:30[U ] 21:40[+ U P ] 22:15[N b ] 23:10[N b P ]
IZDEBNO SKRZ. 15:50[F ]
JABŁONNA MAJĄTEK 6:40[F ]
JACNIA 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
JACNIA 1 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
JACNIA 2 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
JAGODNO 9:00[f ] 13:35[N f ]
JANKI 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 23:00[7 U e P ]
JANÓW PODLASKI 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
JANÓWEK 1 8:35[U ] 9:30[U ]
JANÓWEK 1 5:15[F ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 8:30[F ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 13:37 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 17:35[L m ] 18:30[N b ]
JANÓWEK 2 8:35[U ] 9:30[U ]
JANÓWEK 2 5:15[F ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 8:30[F ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 13:37 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 17:35[L m ] 18:30[N b ]
JAROSŁAWIEC I 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 23:00[7 U e P ]
JAROSŁAWIEC II 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
JASTKÓW 14:00[ź P ] 19:30[N b P ]
JAŚLIKÓW 10:30[L ] 17:00[7 W ]
JAŚLIKÓW 1 5:20[F ] 5:55[U ] 6:40[S ] 6:50[ U ] 7:05 7:20[F 6 U ] 7:55 10:25 11:20[R ] 12:10[S ] 13:20[F ] 14:10[R ] 14:30[S ] 14:40[N ] 15:25[F ] 15:30[H ] 15:40[ N + ] 17:30 18:30[N b ]
JAŚLIKÓW 2 5:20[F ] 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:25[F ] 15:30[H ] 17:30
JAŚLIKÓW 3 5:20[F ] 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:25[F ] 15:30[H ] 17:30
JAŚLIKÓW 4 5:20[F ] 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:25[F ] 15:30[H ] 17:30
JAŚLIKÓW LAS 5:15[F ] 5:25[S ] 6:40[S ] 7:10[F ] 7:30 7:55 8:30[F ] 9:50 10:20[S ] 10:55[F ] 12:10[F ] 13:37 13:45[S ] 14:15[F ] 14:25 14:30[S ] 15:05 15:30[F ] 17:30[F m ] 17:35[L m ]
JOANIN 1 6:55 8:20[F ] 15:30[F ] 18:09
JOANIN 2 6:55 8:20[F ] 15:30[F ] 18:09
JÓZEFIN 6:40[F ]
JÓZEFÓW 8:05[F ] 13:20[F ]
KALINÓWKA 1 5:15[F ] 7:30 8:30[F ] 9:50 10:55[F ] 13:37 15:05 17:35[L m ]
KALINÓWKA 1 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:50 10:50[ U ] 11:20[R ] 12:20 14:10[R ] 14:30[L ] 14:40[N ] 15:25[F ] 15:40[ N + ] 17:50[F b ] 18:30[N b ] 20:45[7 W ]
KALINÓWKA 1 9:05[U P ] 10:30[L ] 12:55[U P ] 15:15[+ U e P ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ]
KALINÓWKA 2 5:15[F ] 7:30 8:30[F ] 9:50 10:55[F ] 13:37 15:05 17:35[L m ]
KALINÓWKA 2 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:50 8:35[U ] 9:30[U ] 10:50[ U ] 11:20[R ] 12:20 14:10[R ] 14:30[L ] 14:40[N ] 15:25[F ] 15:40[ N + ] 17:50[F b ] 18:30[N b ] 20:45[7 W ]
KALINÓWKA 3 5:38[A P ] 9:05[U P ] 10:30[L ] 12:55[U P ] 15:15[+ U e P ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ]
KANIE 8:05[F ]
KANIE-STACJA 13:20[F ]
KAPLONOSY 15:20[N V ] 15:20[h V ]
KARCZEW 13:45[S ]
KAZIMIERZÓWKA 5:15[F ] 5:38[A P ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 8:30[F ] 8:35[U ] 9:05[U P ] 9:30[U ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 12:55[U P ] 13:37 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:15[+ U e P ] 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ] 17:35[L m ] 18:30[N b ]
KĘPNO 19:30[N b P ]
KIELCE 7:30
KLEMENSÓW 5:57[U P ] 10:10 10:10[K ]
KLESZCZELE 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
KLUKI 19:30[N b P ]
KŁODZKO 19:30[N b P ]
KOBYLE 5:50 6:40[F ] 7:00[C ] 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 10:10[F ] 10:10[C ] 10:40 11:00[F ] 11:20 12:25[F d ] 13:25 13:35[N f ] 14:15[C ] 18:00[+ N ]
KOLONIA EMSKA 8:20[F ] 15:30[F ]
KOLONIA PARTYZANTÓW 1 11:00
KOLONIA PARTYZANTÓW 2 11:00
KOŁBIEL 15:15[+ U e P ]
KOŁBIEL SKRZ. 12:20[ N b P ]
KONSTANTYNÓW 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
KONSTANTYNÓW 7:00[U a l P ]
KOROLÓWKA SKRZ. 7:00[U a l P ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
KORYTKÓW DUŻY SKRZ. 9:40[F ]
KORYTKÓW MAŁY 9:40[F ]
KOSINA 5:57[U P ]
KOSZARSKO 5:50[F ] 7:55[F ] 10:30 11:50[S ] 14:25[F ] 14:25[C ] 16:20[C ] 17:50
KOZIENIEC 5:45[F ] 6:45[F ] 7:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:45[N ] 15:25 16:00[N ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
KRASNE 5:50[F ] 6:20[F ] 6:45[U ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 10:25[N ] 11:05[F 6 U ] 13:32 14:10[F ] 15:25[R ] 17:30 20:30[U ] 22:15[N b ]
KRASNE 1 7:05 8:05[F ]
KRASNE 1 8:20[N f ]
KRASNOBRÓD RYNEK 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
KRASNYSTAW D.K. 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 9:40[F ] 9:40[A ] 10:25[N ] 10:50[ U ] 11:05[F 6 U ] 14:30[L ] 15:25[R ] 17:30 20:30[U ] 20:45[7 W ] 22:15[N b ]
KRAŚNICZYN 6:25[L P ] 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
KRAŚNICZYN 1 4:50[F ] 5:05[F ] 6:00[S ] 6:10 6:15[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:05[F ] 8:30[F ] 9:30 11:00 11:30 12:00[S ] 12:05[F ] 12:35[F ] 12:50[S ] 13:25[F ] 14:10 14:40[F ] 15:35 15:50[F ] 17:00[F m ] 17:35 18:20 19:25[F m ]
KRAŚNICZYN 2 6:10 11:30 12:50[S ] 17:00[F m ]
KRĘPIEC KOLONIA 5:38[A P ] 9:05[U P ] 10:30[L ] 12:55[U P ] 15:15[+ U e P ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ]
KRUPE 13:35[N f ]
KRUPE I 5:50 6:40[F ] 7:00[C ] 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 10:10[F ] 10:10[C ] 10:40 11:20 12:25[F d ] 13:25 14:15[C ]
KRUPE II 5:50 6:40[F ] 7:00[U a l P ] 7:00[C ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 10:10[F ] 10:10[C ] 10:40 11:20 12:25[F d ] 13:25 13:35[N f ] 14:15[C ] 15:20[N V ] 15:20[h V ] 17:20[U P ] 18:00[+ N ]
KRUPIEC 1 7:15[6 ] 8:05[F ] 13:20[F ]
KRUPIEC 2 5:40[F ] 6:40[F ] 6:45[F ] 7:15[6 ] 8:44[F ] 11:00[F ] 15:20[F ] 16:45[F ]
KRYNICA 1 5:40[F ] 6:40[F ] 11:00[F ]
KRYNICA 2 5:40[F ] 6:40[F ] 11:00[F ]
KRYNICE 8:05[N T P ]
KRYNICZKI 6:30[A ] 9:15[A ] 11:30 13:20[S ] 16:10 17:50[F b ] 19:20
KRZAK 8:20[F ]
KRZYWE 1 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:30[H ] 17:30
KRZYWE 2 SKRZ. 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:30[F ] 15:30[H ] 17:30
KRZYWE 3 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:30[F ] 17:30
KSAWERÓWKA 1 13:45[S ] 17:30[F m ] 17:30
KSAWERÓWKA 2 17:30[F m ] 17:30
KSIĘŻPOL 10:10 10:10[K ]
KUKAWKA 5:05[F ] 6:00[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:30[F ] 9:40[A ] 11:00 12:20[U P ] 12:35[F ] 13:25[F ] 14:40[F ] 15:50[F ] 16:00[U P ] 18:20 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
KURÓW 7:45
KURÓW I 12:20[ N b P ] 14:00[ź P ] 19:30[N b P ]
KURYŁÓWKA 10:10 10:10[K ]
LATYCZÓW 1 5:35[F ] 6:20[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 8:35 9:20 11:40 13:50[S ] 15:35[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
LATYCZÓW 2 5:35[F ] 6:20[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 8:35 9:20 11:40 13:50[S ] 15:35[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
LATYCZÓW MAŁY 5:35[F ] 6:20[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 8:35 9:20 11:40 13:50[S ] 15:35[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
LEOPOLDÓW 14:30[L ]
LEŚNIOWICE 1 7:35[F ] 10:10 11:40[F ] 14:10[S ] 15:50[F ]
LEŚNIOWICE 2 7:35[F ] 10:10 11:40[F ] 14:10[S ] 15:50[F ]
LEŚNIOWICE-KOLONIA 7:35[F ] 10:10 11:40[F ] 14:10[S ] 15:50[F ]
LEŻAJSK 10:10 10:10[K ]
LIPICE 14:30[L ]
LIPSKO SKRZ. 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
LIPSKO-POLESIE 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
LISZNO 1 7:05 8:05[F ] 13:20[F ]
LISZNO 2 7:05 8:05[F ] 13:20[F ]
LUBAŃKI 5:25[S ] 5:45[F ] 6:35[S ] 6:45[F ] 6:46[S ] 7:10[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:10[S ] 8:30[F ] 9:30[N ] 10:10 10:50[F ] 11:40[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:20[S ] 13:45[N ] 14:10[S ] 14:40[F ] 15:25 15:50[F ] 18:05[F ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
LUBLIN 5:15[F ] 5:38[A P ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 7:45 8:30[F ] 8:35[U ] 9:05[U P ] 9:30[U ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 12:20[ N b P ] 12:55[U P ] 13:37 14:00[ź P ] 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:15[+ U e P ] 15:40[ N + ] 15:50[N B P ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ] 17:05[U P ] 17:35[L m ] 17:50[U P ] 18:30[N b ] 19:30[N b P ]
LUBLIN DWORZEC POŁUDNIOWY 6:40[F ] 14:40[N ]
LUTA I 9:00[f ] 13:35[N f ]
LUTA II 9:00[f ] 13:35[N f ]
ŁABUNIE 8:05[N T P ]
ŁAŃCUT 5:57[U P ] 10:10 10:10[K ]
ŁAPIGUZ 17:30
ŁOMAZY 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
ŁOMAZY 2 15:20[N V ] 15:20[h V ]
ŁOPIENNIK 5:38[A P ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 8:35[U ] 9:05[U P ] 9:30[U ] 10:30[L ] 11:20[R ] 12:20[ N b P ] 12:55[U P ] 14:00[ź P ] 14:10[R ] 14:40[N ] 15:15[+ U e P ] 15:40[ N + ] 15:50[N B P ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ] 17:05[U P ] 17:50[U P ] 18:30[N b ] 19:30[N b P ]
ŁOPIENNIK DOLNY 1 5:25[S ] 7:05 7:10[F ] 10:20[S ] 12:10[F ] 14:15[F ] 14:25
ŁOPIENNIK DOLNY 2 5:25[S ] 7:05 7:10[F ] 10:20[S ] 12:10[F ] 14:15[F ] 14:25
ŁOPIENNIK DOLNY 3 5:25[S ] 7:05 7:10[F ] 10:20[S ] 11:30[A ] 12:10[F ] 14:15[F ] 14:25 15:40[F ]
ŁOPIENNIK DOLNY-KOLONIA 5:15[F ] 7:30 8:30[F ] 9:50 10:55[F ] 13:37 13:45[S ] 15:05 17:30[F m ] 17:30 17:35[L m ]
ŁOPIENNIK GÓRNY 1 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:30[F ] 17:30
ŁOPIENNIK GÓRNY 2 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:30[F ] 17:30
ŁOPIENNIK GÓRNY 3 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:30[F ] 17:30
ŁOPIENNIK NADRZECZNY 5:25[S ] 7:05 7:10[F ] 10:20[S ] 12:10[F ] 14:15[F ] 14:25
ŁOPIENNIK PODLEŚNY 5:25[S ] 10:20[S ] 11:30[A ] 15:40[F ]
ŁOPIENNIK-KOLONIA 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 8:35[U ] 9:30[U ] 10:30[L ] 11:20[R ] 14:10[R ] 14:40[N ] 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 18:30[N b ]
ŁOWCZA 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 9:00[f ] 13:35[N f ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
ŁUKASZÓWKA 1 6:45[S ] 14:00[S ]
ŁUKASZÓWKA 2 6:45[S ] 14:00[S ]
ŁUSZCZÓW 19:50[U P ]
MACIEJÓW 5:25[S ] 6:35[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 14:10[S ] 15:50[F ] 18:05[F ]
MACOSZYN DUŻY 2 13:35[N f ]
MACOSZYN MAŁY 1 9:00[f ]
MACOSZYN MAŁY 2 9:00[f ]
MAJDAN 1 11:00 13:25[F ]
MAJDAN 2 11:00 13:25[F ]
MAJDAN GROMADZKI 9:40[F ]
MAJDAN KRZYWSKI 1 5:20[F ] 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:25[F ] 15:30[H ] 17:30
MAJDAN KRZYWSKI 2 5:20[F ] 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:25[F ] 15:30[H ] 17:30
MAJDAN KRZYWSKI 3 5:20[F ] 15:25[F ] 15:30[H ]
MAJDAN KUKAWIECKI 6:00[S ] 7:35 14:40[F ]
MAJDAN MAŁY 15:25[R ]
MAJDAN OSTROWSKI 8:30[F ]
MAJDAN OSTROWSKI 1 8:30[F ]
MAJDAN OSTROWSKI KOLONIA 8:30[F ] 12:35[F ]
MAJDAN SIENIAWSKI 5:57[U P ]
MAJDAN SITANIECKI 7:50 12:20 14:30[L ] 15:25[F ] 17:50[F b ] 20:45[7 W ]
MAJDAN SITANIECKI SKRZ. 10:50[ U ]
MAJDAN SKIERBIESZOWSKI 15:35
MAJDAN SKIERBIESZOWSKI 1 15:35
MAJDAN SURHOWSKI 5:05 8:05[F ] 11:30 14:00[S ] 15:20[F ] 17:35
MAJDAN WIELKI 15:25[R ]
MAJDAN WIELKI 2 15:25[R ]
MAJDAN WIELKI 3 15:25[R ]
MAJDAN WIERZCHOWIŃSKI 5:50[F ] 7:55[F ] 10:30 11:50[S ] 14:25[F ] 14:25[C ] 16:20[C ] 17:50
MAKOWISKA 6:55 12:40
MALINÓWKA 9:00[f ] 13:35[N f ]
MAŁOCHWIEJ DUŻY 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
MAŁOCHWIEJ DUŻY 1 4:50[F ] 5:05[F ] 5:05 6:00[S ] 6:10 6:15[S ] 6:45[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:05[F ] 8:30[F ] 9:30 11:00 11:30 12:00[S ] 12:05[F ] 12:35[F ] 12:50[S ] 13:25[F ] 14:00[S ] 14:10 14:40[F ] 15:20[F ] 15:35 15:50[F ] 17:00[F m ] 17:35 18:20 19:25[F m ]
MAŁOCHWIEJ DUŻY 2 4:50[F ] 5:05[F ] 5:05 6:00[S ] 6:10 6:15[S ] 6:45[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:05[F ] 8:30[F ] 9:30 11:00 11:30 12:00[S ] 12:05[F ] 12:35[F ] 12:50[S ] 13:25[F ] 14:00[S ] 14:10 14:40[F ] 15:20[F ] 15:35 15:50[F ] 17:00[F m ] 17:35 18:20 19:25[F m ]
MAŁOCHWIEJ DUŻY 3 4:50[F ] 5:05[F ] 5:05 6:00[S ] 6:10 6:15[S ] 6:45[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:05[F ] 8:30[F ] 9:30 11:00 11:30 12:00[S ] 12:05[F ] 12:35[F ] 12:50[S ] 13:25[F ] 14:00[S ] 14:10 14:40[F ] 15:20[F ] 15:35 15:50[F ] 17:00[F m ] 17:35 18:20 19:25[F m ]
MAŁOCHWIEJ MAŁY 1 9:40[A ]
MAŁOCHWIEJ MAŁY 4 9:40[A ]
MARKIEWICZÓW 6:40[F ] 14:00[F ] 18:40[S ]
MARKUSZÓW 15:15[+ U e P ]
MARKUSZÓW 1 7:45 12:20[ N b P ] 14:00[ź P ] 19:30[N b P ]
MARYNIN 8:05[F ] 14:25
MARYSIN 5:50 7:00[C ] 7:05 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 10:10[F ] 10:10[C ] 11:20 12:25[F d ] 13:25 13:35[N f ] 14:15[C ] 14:25
MARYSIN SKRZ. 17:30[F m ] 17:30
MASZÓW 1 15:30[F ]
MASZÓW 2 15:30[F ]
MCHY 6:10[F ] 9:20 11:25[S ] 13:40[S ] 15:25[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
MĘTÓW 6:40[F ]
MĘTÓW SZKOŁA 6:40[F ]
MIEDNIKI 19:50[U P ]
MIERZYNÓW 19:30[N b P ]
MILEJCZYCE 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
MNISZKÓW 19:30[N b P ]
MOJSŁAWICE 1 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 23:00[7 U e P ]
MOJSŁAWICE 2 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 23:00[7 U e P ]
MOŁODIATYCZE 14:30[L ]
MONIATYCZE SKRZ. 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 23:00[7 U e P ]
MOSTY WIEŚ 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
MOŚCISKA 6:55 8:20[F ] 12:40 15:30[F ] 16:50 18:09
MZURKI 19:30[N b P ]
NADRZECZE 9:40[F ]
NAKLIK SKRZ. 10:10 10:10[K ]
NAREW 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
NIEDZIAŁOWICE DRUGIE 6:40[F ] 10:40
NIEDZIAŁOWICE PIERWSZE 6:40[F ] 10:40
NIELEDEW 1 14:30[L ] 19:50[U P ]
NIELEDEW 2 19:50[U P ]
NIELISZ 8:20[F ]
NIEMIENICE 9:40[F ]
NIEMIENICE 1 4:50[S ] 5:50[F ] 6:20[S ] 6:40[F ] 6:40[S j ] 6:40[F ] 6:55 7:00[C H ] 7:55[F ] 8:00 8:20[F ] 9:20 10:10 10:30 11:25[C H ] 11:25[S ] 11:50[S ] 12:00 12:40 13:00 13:35[S ] 13:40[S ] 13:50[S ] 14:00[F ] 14:20[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:30[F ] 15:50[F ] 16:20[C ] 16:50 18:09 18:40[S ] 19:25
NIEMIENICE 2 5:20[F ] 6:40[F ] 8:00 10:10 12:00 13:00 14:20[F ] 15:20[F ] 15:20[H ] 17:50
NIEMIENICE 3 5:20[F ] 6:40[F ] 8:00 10:10 12:00 13:00 14:20[F ] 15:20[F ] 15:20[H ] 17:50
NIEMIENICE 4 5:20[F ] 6:40[F ] 8:00 10:10 12:00 13:00 14:20[F ] 15:20[F ] 15:20[H ] 17:50
NIEMIENICE 5 5:20[F ] 6:40[F ] 8:00 10:10 12:00 13:00 14:20[F ] 15:20[F ] 15:20[H ] 17:50
NIEMIENICE 6 5:20[F ] 6:40[F ] 8:00 10:10 12:00 13:00 14:20[F ] 15:20[F ] 15:20[H ] 17:50
NOWA LIPINA 10:50[ U ] 14:30[L ] 17:30 20:45[7 W ]
NOWE HOŁOWCZYCE 7:00[U a l P ]
NOWINY I 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 13:20[F ] 14:30[S ] 15:30[F ] 15:30[H ]
NOWINY II 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 13:20[F ] 14:30[S ] 15:30[F ] 15:30[H ]
NOWOSIÓŁKI 9:40[A ]
NOWY DWÓR 6:40[F ]
NOWY FOLWARK 1 7:35[F ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 14:10[S ] 15:50[F ]
NOWY FOLWARK 2 8:30[F ]
NOWY KRĘPIEC 14:00[ź P ] 19:30[N b P ]
NOWY MACIEJÓW 13:35[S ]
NOWY MAJDAN 1 11:00 13:25[F ]
NOWY MAJDAN 2 11:00 13:25[F ]
OBROWIEC 1 14:30[L ] 19:50[U P ]
OBROWIEC 2 14:30[L ]
ODLETAJKA 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 23:00[7 U e P ]
OKUNINKA 7:00[U a l P ]
OKUNINKA 1 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 9:00[f ] 13:35[N f ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
OKUNINKA 2 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 9:00[f ] 13:35[N f ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
OKUNINKA J.BIAŁE OSIR 7:00[I P * ] 9:00[f ] 15:20[h V ]
OKUNINKA J.BIAŁE PKS 7:00[I P * ] 9:00[f ] 15:20[h V ]
OKUNINKA J.BIAŁE RUSAŁKA 7:00[U a l P ] 7:00[I P * ] 9:00[f ] 15:20[h V ]
OLCHOWIEC 5:50[F ] 6:40[F ] 7:55[F ] 10:30 11:50[S ] 13:35[S ] 14:00[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:20[H ] 16:20[C ] 17:50 18:40[S ] 19:25
OLESIN 5:20[F ] 6:40[S j ] 7:00[C H ] 11:25[S ] 13:40[S ] 15:20[F ] 15:20[H ]
OLEŚNICA 19:30[N b P ]
OLEŚNIKI 5:25[S ] 7:10[F ] 14:15[F ]
OLSZANKA 6:40[F ] 9:40[F ]
OLSZANKA 1 10:25 13:20[F ] 15:30[F ]
OLSZANKA 2 10:25 13:20[F ] 15:30[F ]
OLSZANKA 3 10:25 13:20[F ] 15:30[F ]
OPOCZNO D.K. 19:30[N b P ]
ORCHOWIEC 4:50[S ] 6:20[S ] 6:40[S j ] 7:00[C H ] 11:25[C H ] 11:25[S ] 13:50[S ] 15:50[F ]
ORCHOWIEC SKRZ. 4:50[S ] 6:20[S ] 6:40[S j ] 7:00[C H ] 11:25[C H ] 11:25[S ] 13:50[S ] 15:50[F ]
ORŁÓW DREWNIANY 6:30[A ] 6:35[F ] 7:50 9:15[A ] 10:50[ U ] 11:30 12:20 13:20[S ] 14:30[L ] 15:25[F ] 16:10 17:50[F b ] 19:20 20:45[7 W ]
ORŁÓW MUROWANY 1 6:30[A ] 9:15[A ] 11:30 13:20[S ] 16:10 17:50[F b ] 19:20
ORŁÓW MUROWANY 2 6:30[A ] 9:15[A ] 11:30 13:20[S ] 16:10 17:50[F b ] 19:20
OSJAKÓW 19:30[N b P ]
OSOWA 13:35[N f ]
OSOWA 6:40[F ]
OSOWA SKRZ. 9:00[f ] 13:35[N f ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
OSOWA WIEŚ 9:00[f ]
OSSOWA SKRZ. 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
OSTRÓW 8:30[F ] 12:35[F ]
OSTRÓW-KOLONIA 8:30[F ] 12:35[F ]
OSTRÓWEK 14:30[L ]
OSTRZYCA 6:10[F ] 6:40[F ] 9:20 12:05 14:15[F + ] 15:25[F ] 16:50[F ] 18:15[F ] 19:25[F m ]
OSTRZYCA SKRZ. 6:10[F ] 6:40[F ] 9:20 12:05 14:15[F + ] 15:25[F ] 16:50[F ] 18:15[F ] 19:25[F m ]
PARTYZANCKA KOLONIA 1 9:40[A ]
PARTYZANCKA KOLONIA 2 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
PAWŁÓW 7:05
PAWŁÓW 1 7:05
PAWŁÓW SKRZ. 7:05
PIASKI 5:15[F ] 5:38[A P ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 7:45 8:30[F ] 8:35[U ] 8:35[U ] 9:05[U P ] 9:30[U ] 9:30[U ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 12:20[ N b P ] 12:55[U P ] 13:37 14:00[ź P ] 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:15[+ U e P ] 15:40[ N + ] 15:50[N B P ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ] 17:05[U P ] 17:35[L m ] 17:50[U P ] 18:30[N b ] 19:30[N b P ]
PIASKI PAWILON 5:15[F ] 5:38[A P ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 7:45 8:30[F ] 8:35[U ] 9:05[U P ] 9:30[U ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 12:55[U P ] 13:37 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:15[+ U e P ] 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ] 17:35[L m ] 18:30[N b ]
PIASKI SKRZ. 5:15[F ] 5:38[A P ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 8:30[F ] 9:05[U P ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 12:55[U P ] 13:37 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:15[+ U e P ] 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ] 17:35[L m ] 18:30[N b ]
PIASKI SZLACHECKIE 1 6:10[F ] 6:40[S j ] 9:20 11:25[S ] 13:40[S ] 15:25[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
PIASKI SZLACHECKIE 2 6:10[F ] 6:40[S j ] 9:20 11:25[S ] 13:40[S ] 15:25[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
PIASKI SZLACHECKIE KOLONIA 6:10[F ] 9:20 11:25[S ] 13:40[S ] 15:25[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
PIELAKI 11:00
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 19:30[N b P ]
PIOTRKÓWEK 6:40[F ]
PLISKÓW 1 14:10[S ]
PLISKÓW 2 14:10[S ]
PŁONKA 1 8:20[F ] 15:30[F ]
PŁONKA 2 8:20[F ] 15:30[F ]
PŁONKA 3 8:20[F ] 15:30[F ]
PODHUSZCZKA 7:50 10:50[ U ] 14:30[L ] 17:50[F b ] 20:45[7 W ]
PODKRASNE 5:50[F ] 6:20[F ] 6:45[U ] 8:20[N f ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 10:25[N ] 11:05[F 6 U ] 13:32 14:10[F ] 15:25[R ] 17:30 20:30[U ] 22:15[N b ]
PODPAKULE 9:00[f ] 13:35[N f ]
PODZAMEK 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
POKRÓWKA 5:45[F ] 5:45[F ] 6:45[F ] 6:45[F ] 7:10[S ] 7:10[S ] 8:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 9:30[N ] 10:50[F ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 12:20[U ] 13:45[N ] 13:45[N ] 15:25 16:00[N ] 16:00[N ] 19:15[B U ] 19:15[B U ] 20:00[6 ] 20:00[6 ]
POKRÓWKA 2 15:25
PONIATOWICE 19:30[N b P ]
POPERCZYN 5:50[F ] 6:40[F ] 7:55[F ] 9:40[F ] 10:30 11:50[S ] 13:35[S ] 14:00[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:20[H ] 16:20[C ] 17:50 18:40[S ] 19:25
POTOCZEK KOLONIA 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
PRZEWORSK 5:57[U P ]
PRZYSUCHA 19:30[N b P ]
PUŁAWY 14:00[ź P ] 19:30[N b P ]
PUTNOWICE WIELKIE 1 6:50[3 ]
PUTNOWICE WIELKIE 2 6:50[3 ]
PUTNOWICE WIELKIE 3 6:50[3 ]
PUTNOWICE WIELKIE 4 6:50[3 ]
PUTNOWICE WIELKIE 5 6:50[3 ]
RADOM 19:30[N b P ]
RADUCKI FOLWARK 19:30[N b P ]
RADZIĘCIN SKRZ. 9:40[F ]
RAKOŁUPY 1 7:35[F ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 14:10[S ] 15:50[F ]
RAKOŁUPY 2 7:35[F ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 14:10[S ] 15:50[F ]
RAKOŁUPY 3 7:35[F ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 14:10[S ] 15:50[F ]
RAKSZAWA SKRZ. 10:10 10:10[K ]
REJOWIEC 5:50 6:40[F ] 7:00[U a l P ] 7:00[C ] 7:05 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 10:10[F ] 10:10[C ] 10:40 11:00[F ] 11:20 12:25[F d ] 13:25 14:15[C ] 14:25 15:20[N V ] 15:20[h V ] 17:20[U P ] 18:00[+ N ]
REJOWIEC D.K. 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
REJOWIEC FABRYCZNY 7:05
REJOWIEC FABRYCZNY D.K. 7:05 8:05[F ] 14:25
REZERWA 6:40[F ] 9:40[F ] 14:00[F ] 18:40[S ]
ROKITÓW 1 18:40[S ]
ROKITÓW 2 18:40[S ]
ROMANÓW 6:40[F ]
ROMANÓW 1 6:40[F ]
ROŃSKO 9:40[F ]
ROŃSKO 1 4:50[S ] 5:35[F ] 5:50[F ] 6:20[S ] 6:20[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 6:40[S j ] 6:40[F ] 6:40[F ] 6:55 7:00[C H ] 7:55[F ] 8:00 8:20[F ] 8:35 9:20 10:10 10:30 11:25[C H ] 11:25[S ] 11:40 11:50[S ] 12:00 12:40 13:00 13:35[S ] 13:40[S ] 13:50[S ] 13:50[S ] 14:00[F ] 14:20[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:30[F ] 15:35[F ] 15:50[F ] 16:20[C ] 16:50[F ] 16:50 18:09 18:40[S ] 19:25[F m ] 19:25
ROŃSKO 2 5:35[F ] 6:20[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 8:35 9:20 11:40 13:50[S ] 15:35[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
ROSSOSZ 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
ROZKOSZÓWKA 1 11:00
ROZKOSZÓWKA 2 11:00
ROŻKI 1 13:35[S ]
ROŻKI 2 13:35[S ]
RÓWNIANKI 6:55 12:40 16:50 18:09
RUDKA 5:50 7:00[C ] 7:05 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 10:10[F ] 10:10[C ] 11:20 12:25[F d ] 13:25 13:35[N f ] 14:15[C ] 14:25
RUDKA 5:45[F ] 6:45[F ] 7:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:45[N ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
RUDKA I 5:25[S ] 6:35[S ] 6:46[S ] 7:40[C ] 13:20[S ] 14:40[F ] 15:50[F ] 18:05[F ]
RUDKA II 5:25[S ] 6:35[S ] 6:46[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 13:20[S ] 14:10[S ] 14:40[F ] 15:25 15:50[F ] 18:05[F ]
RUDKA III 5:25[S ] 6:35[S ] 6:46[S ] 7:40[C ] 13:20[S ] 14:40[F ] 15:50[F ] 18:05[F ]
RUDNIK 6:55 12:40 15:30[F ] 16:50
RUDNIK SKRZ. 8:20[F ] 15:30[F ] 18:09
RUDNIK WIEŚ 6:55 8:20[F ] 15:30[F ] 18:09
RUSIEC 19:30[N b P ]
RYBCZEWICE PIERWSZE 13:45[S ]
RYBIE 1 6:40[F ] 10:40
RYBIE 2 6:40[F ] 10:40
RYKI 7:45 12:20[ N b P ]
RYKI UL.WARSZAWSKA 15:15[+ U e P ]
RZESZÓW 5:57[U P ] 5:57[U P ] 10:10 10:10[K ]
RZESZÓW UL.LWOWSKA 10:10 10:10[K ]
SADY 10:50[ U ] 14:30[L ] 17:30 20:45[7 W ]
SAJCZYCE SKRZ. 9:00[f ] 13:35[N f ]
SARNAKI 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
SAWIN 9:00[f ]
SAWIN SKRZ. 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 13:35[N f ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
SIEDLISKO 14:30[L ] 20:45[7 W ]
SIEDLISZCZKI 5:15[F ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 8:30[F ] 8:35[U ] 9:30[U ] 9:50 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 13:37 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 17:35[L m ] 18:30[N b ]
SIEDLISZCZKI 1 8:05[F ] 14:25
SIEDLISZCZKI 2 8:05[F ] 14:25
SIEMIATYCZE 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
SIENIAWA U.G. 5:57[U P ]
SIENNICA KRÓLEWSKA DUŻA 5:45[F ] 6:45[F ] 7:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:45[N ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
SIENNICA KRÓLEWSKA DUŻA 1 5:25[S ] 6:35[S ] 6:46[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 13:20[S ] 14:10[S ] 14:40[F ] 15:25 15:50[F ] 18:05[F ]
SIENNICA KRÓLEWSKA DUŻA 2 5:25[S ] 6:35[S ] 6:46[S ] 7:40[C ] 13:20[S ] 14:40[F ] 15:50[F ] 18:05[F ]
SIENNICA KRÓLEWSKA DUŻA 3 5:25[S ] 6:35[S ] 6:46[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 13:20[S ] 14:10[S ] 14:40[F ] 15:25 15:50[F ] 18:05[F ]
SIENNICA KRÓLEWSKA MAŁA KOLONI 5:25[S ] 6:35[S ] 6:46[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 13:20[S ] 14:10[S ] 14:40[F ] 15:25 15:50[F ] 18:05[F ]
SIENNICA NADOLNA 16:00[N ]
SIENNICA RÓŻANA 1 5:25[S ] 6:35[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 13:20[S ] 14:10[S ] 14:40[F ] 15:25 15:50[F ] 18:05[F ]
SIENNICA RÓŻANA 2 5:25[S ] 6:35[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 13:20[S ] 14:10[S ] 14:40[F ] 15:25 15:50[F ] 18:05[F ]
SIENNICA RÓŻANA 3 15:25
SIENNICA RÓŻANA SKRZ. 6:35[S ] 6:46[S ] 13:20[S ] 14:40[F ]
SIENNICA RÓŻANA-KOLONIA 5:45[F ] 6:35[S ] 6:45[F ] 7:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:20[S ] 13:45[N ] 14:40[F ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
SITANIEC 5:50[F ] 6:20[F ] 6:45[U ] 8:20[N f ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 10:25[N ] 11:05[F 6 U ] 13:32 14:10[F ] 15:25[R ] 17:30 20:30[U ] 22:15[N b ]
SITANIEC CMENTARZ 8:20[F ]
SKIERBIESZÓW 14:30[L ] 20:45[7 W ]
SKIERBIESZÓW 1 7:50 17:30 17:50[F b ]
SKIERBIESZÓW 2 7:50 10:50[ U ] 15:35 15:35 17:30 17:50[F b ]
SKIERBIESZÓW 3 10:50[ U ] 14:30[L ] 20:45[7 W ]
SKIERBIESZÓW-KOLONIA 15:35
SKOMOROCHY DUŻE 10:50[ U ]
SKOMOROCHY MAŁE 10:50[ U ]
SKOMOROCHY MAŁE 2 10:50[ U ]
SŁAWĘCIN 14:30[L ]
SŁAWINEK 14:00[ź P ] 19:30[N b P ]
SOKOLNIKI 19:30[N b P ]
SOKOŁÓWKA 9:40[F ]
STADARNIA 8:30[F ] 12:35[F ]
STAJNE 7:05 14:25
STARA 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
STARA WIEŚ 4:50[F ] 5:05[F ] 6:00[S ] 6:10 6:50[3 ] 7:35 8:05[F ] 8:30[F ] 11:00 12:05[F ] 12:35[F ] 13:25[F ] 14:10 14:40[F ] 15:35 15:50[F ] 18:20 19:25[F m ]
STARE HOŁOWCZYCE 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
STARY DWÓR 6:40[F ]
STARY MACIEJÓW 1 13:35[S ]
STARY MACIEJÓW 2 13:35[S ]
STARY ZAMOŚĆ 5:50[F ] 5:57[U P ] 6:20[F ] 6:45[U ] 8:05[N T P ] 8:20[N f ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 10:10 10:10[K ] 10:25[N ] 10:50[N V h ] 10:55[h V ] 11:05[F 6 U ] 13:32 14:10[F ] 15:25[R ] 16:50[N b P ] 17:30 17:35[U a l P ] 17:35[Ł U P ] 17:35[I P * ] 19:10[N B P ] 20:30[U ] 21:40[+ U P ] 22:15[N b ] 23:10[N b P ]
STAW NOAKOWSKI 8:20[F ] 8:20[F ] 15:30[F ]
STĘŻYCA ŁĘCZYŃSKA 1 5:25[S ] 10:20[S ] 11:30[A ] 15:40[F ]
STĘŻYCA ŁĘCZYŃSKA 2 5:25[S ] 10:20[S ] 11:30[A ] 15:40[F ]
STĘŻYCA ŁĘCZYŃSKA 4 5:25[S ] 10:20[S ] 11:30[A ] 15:40[F ]
STĘŻYCA ŁĘCZYŃSKA 5 5:25[S ] 10:20[S ] 11:30[A ] 15:40[F ]
STRYJÓW 10:50[ U ] 14:30[L ] 20:45[7 W ]
STRYJÓW 1 6:30[A ] 6:35[F ] 7:50 12:20 13:20[S ] 15:25[F ] 16:10 17:50[F b ] 19:20
STRYJÓW 2 6:30[A ] 6:35[F ] 7:50 10:50[ U ] 12:20 13:20[S ] 14:30[L ] 15:25[F ] 16:10 17:50[F b ] 19:20 20:45[7 W ]
SUCHE LIPIE 6:55
SUCHE LIPIE SKRZ. 6:55 8:20[F ] 15:30[F ] 18:09
SUCHODOŁY 1 13:45[S ] 17:30[F m ] 17:30
SUCHODOŁY 2 13:45[S ] 17:30[F m ] 17:30
SULEJÓW 19:30[N b P ]
SULMICE 12:20 15:25[F ]
SURHÓW 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
SURHÓW 1 5:05 6:45[S ] 8:05[F ] 11:30 14:00[S ] 15:20[F ] 17:35
SURHÓW 2 6:45[S ] 14:00[S ]
SURHÓW SKRZ. 4:50[F ] 5:05[F ] 5:05 6:00[S ] 6:10 6:15[S ] 6:45[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:05[F ] 8:30[F ] 9:30 11:00 11:30 12:00[S ] 12:05[F ] 12:35[F ] 12:50[S ] 13:25[F ] 14:00[S ] 14:10 14:40[F ] 15:20[F ] 15:35 15:50[F ] 17:00[F m ] 17:35 18:20 19:25[F m ]
SURHÓW-KOLONIA 9:40[A ]
SURHÓW-KOLONIA 1 4:50[F ] 5:05[F ] 5:05 6:00[S ] 6:10 6:15[S ] 6:45[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:05[F ] 8:30[F ] 9:30 11:00 11:30 12:00[S ] 12:05[F ] 12:35[F ] 12:50[S ] 13:25[F ] 14:00[S ] 14:10 14:40[F ] 15:20[F ] 15:35 15:50[F ] 17:00[F m ] 17:35 18:20 19:25[F m ]
SURHÓW-KOLONIA 2 4:50[F ] 5:05[F ] 5:05 6:00[S ] 6:10 6:15[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:30[F ] 9:30 11:00 12:00[S ] 12:05[F ] 12:35[F ] 12:50[S ] 13:25[F ] 14:10 14:40[F ] 15:20[F ] 15:35 15:50[F ] 17:00[F m ] 17:35 18:20 19:25[F m ]
SUSZEŃ 6:55 8:20[F ] 12:40 15:30[F ] 16:50 18:09
SYCÓW 19:30[N b P ]
SZCZEBRZESZYN 5:57[U P ] 10:10 10:10[K ]
SZCZELATYN 14:30[L ] 20:45[7 W ]
SZEWNIA DOLNA 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
SZEWNIA GÓRNA 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
SZYSZKÓW 10:10 10:10[K ]
ŚREDNI ŁAN 9:00[f ] 13:35[N f ]
ŚREDNIA WIEŚ 6:55 12:40
ŚREDNIE DUŻE 15:30[F ]
ŚREDNIE MAŁE 15:30[F ]
TARNAWA DUŻA 9:40[F ]
TARNAWA MAŁA 6:40[F ] 9:40[F ]
TARNAWATKA 8:05[N T P ]
TARNOGÓRA 1 6:10[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 9:20 12:05 13:50[S ] 14:15[F + ] 15:25[F ] 15:35[F ] 16:50[F ] 18:15[F ] 19:25[F m ]
TARNOGÓRA 2 6:10[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 9:20 12:05 13:50[S ] 14:15[F + ] 15:25[F ] 15:35[F ] 16:50[F ] 18:15[F ] 19:25[F m ]
TARNOGÓRA 3 6:30[S ] 13:50[S ] 15:35[F ]
TARNOGÓRA-KOLONIA 6:30[S ] 13:50[S ] 15:35[F ]
TARNOGRÓD 5:57[U P ] 10:10 10:10[K ]
TARZYMIECHY DRUGIE 6:30[S ] 9:35 13:50[S ] 16:40
TARZYMIECHY PIERWSZE 6:30[S ] 9:35 13:50[S ] 16:40
TERATYN 6:25[L P ] 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
TOKARY 2 9:40[F ]
TOMASZÓW LUBELSKI 8:05[N T P ]
TOPOLA 6:30[A ] 6:35[F ] 7:50 9:15[A ] 10:50[ U ] 11:30 12:20 13:20[S ] 14:30[L ] 15:25[F ] 16:10 17:50[F b ] 19:20 20:45[7 W ]
TOPORNICA 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
TORUŃ 7:05 8:05[F ] 13:20[F ]
TRAWNIKI D.K. 7:10[F ]
TRZESZCZANY DRUGIE 14:30[L ]
TRZESZCZANY PIERWSZE 14:30[L ]
TUCZĘPY SKRZ. 10:50[ U ]
TULIGŁOWY 5:50[F ] 6:10[F ] 6:30[A ] 6:30[S ] 6:35[F ] 6:45[U ] 7:50 8:20[N f ] 9:15[A ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 9:35 10:25[N ] 10:50[ U ] 11:05[F 6 U ] 11:30 12:05 12:20 13:20[S ] 13:32 13:50[S ] 14:10[F ] 14:15[F + ] 14:30[L ] 15:25[F ] 15:25[F ] 15:25[R ] 16:10 16:40 17:30 17:50[F b ] 18:15[F ] 19:20 20:30[U ] 20:45[7 W ] 22:15[N b ]
TUROBIN 6:40[F ] 9:40[F ] 11:50[S ] 14:00[F ] 14:25[C ] 18:40[S ]
TUROWIEC 1 6:50[3 ]
TUROWIEC 2 6:50[3 ]
UCHANIE 11:00
UCHANIE 1 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 23:00[7 U e P ]
UCHANIE 2 6:25[L P ] 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
UCHANIE LECZ.WET. 11:00
UDRYCZE-KOLONIA 17:30
UDRYCZE-KOLONIA 1 17:30
WAŁ 5:35[F ] 6:20[F ] 6:30[S ] 6:40[F ] 8:35 9:20 11:40 13:50[S ] 15:35[F ] 16:50[F ] 19:25[F m ]
WARSZAWA DW.STADION 7:45 12:20[ N b P ] 15:15[+ U e P ]
WEREMOWICE 5:45[F ] 6:45[F ] 7:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:45[N ] 15:25 16:00[N ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
WIELKOPOLE 1 4:50[S ] 5:50[F ] 6:20[S ] 6:40[F ] 6:40[S j ] 6:55 7:00[C H ] 7:55[F ] 8:20[F ] 9:20 10:30 11:25[C H ] 11:25[S ] 11:50[S ] 12:40 13:35[S ] 13:40[S ] 13:50[S ] 14:00[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:20[H ] 15:30[F ] 15:50[F ] 16:20[C ] 16:50 17:50 18:09 18:40[S ] 19:25
WIELKOPOLE 2 4:50[S ] 5:50[F ] 6:20[S ] 6:40[F ] 6:40[S j ] 6:55 7:00[C H ] 7:55[F ] 8:20[F ] 9:20 10:30 11:25[C H ] 11:25[S ] 11:50[S ] 12:40 13:35[S ] 13:40[S ] 13:50[S ] 14:00[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:20[H ] 15:30[F ] 15:50[F ] 16:20[C ] 16:50 17:50 18:09 18:40[S ] 19:25
WIELOBYCZ 5:20[F ] 6:40[S j ] 7:00[C H ] 11:25[S ] 13:40[S ] 15:20[F ] 15:20[H ]
WIELUŃ 19:30[N b P ]
WIENIAWA 19:30[N b P ]
WIERUSZÓW 19:30[N b P ]
WIERZBICA 1 6:55 12:40 16:50 18:09
WIERZBICA 2 6:55 12:40 16:50 18:09
WIERZCHOWINA 5:50[F ] 7:55[F ] 10:30 11:50[S ] 11:50[S ] 14:25[F ] 14:25[C ] 14:25[C ] 16:20[C ] 17:50
WIERZCHOWINY 5:45[F ] 6:45[F ] 7:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:45[N ] 16:00[N ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
WIERZCHOWINY 1 15:25
WIERZCHOWISKA DRUGIE 5:15[F ] 5:38[A P ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 8:30[F ] 9:05[U P ] 9:50 10:30[L ] 10:30[L ] 10:55[F ] 11:20[R ] 12:55[U P ] 13:37 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:15[+ U e P ] 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 17:00[7 W ] 17:05[U P ] 17:35[L m ] 18:30[N b ]
WIERZCHOWISKA PIERWSZE 5:15[F ] 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 7:30 8:30[F ] 9:50 10:55[F ] 11:20[R ] 13:37 14:10[R ] 14:40[N ] 15:05 15:40[ N + ] 17:35[L m ] 18:30[N b ]
WINCENTÓW 5:40[F ] 6:40[F ] 6:45[F ] 7:15[6 ] 8:44[F ] 11:00[F ] 15:20[F ] 16:45[F ]
WISZNICE 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
WITOLDÓW 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
WITOLDÓW I 5:05[F ] 6:50[3 ] 8:30[F ] 9:40[A ] 11:00 12:35[F ] 13:25[F ] 15:50[F ] 18:20
WITOLDÓW II 5:05[F ] 6:50[3 ] 8:30[F ] 11:00 12:35[F ] 13:25[F ] 15:50[F ] 18:20
WŁADYSŁAWIN 5:50[F ] 7:55[F ] 10:30 14:25[F ] 16:20[C ] 17:50
WŁODAWA 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 9:00[f ] 13:35[N f ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
WOJCIECHÓW 8:05[F ] 9:30 11:30 17:35
WOJSŁAWICE 5:05[F ] 6:50[3 ] 8:30[F ] 11:00 12:35[F ] 13:25[F ] 15:50[F ] 18:20
WOJSŁAWICE 2 6:25[L P ] 9:40[A ] 12:20[U P ] 16:00[U P ] 19:50[U P ] 23:00[7 U e P ]
WOJSŁAWICE SKRZ. 8:30[F ] 12:35[F ]
WOJSŁAWICE SKRZ. 2 6:50[3 ]
WOJSŁAWICE-KOLONIA 6:50[3 ]
WOLA SIENNICKA 1 5:25[S ] 6:35[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 13:20[S ] 14:10[S ] 14:40[F ] 15:50[F ] 18:05[F ]
WOLA SIENNICKA 2 5:25[S ] 6:35[S ] 7:35[F ] 7:40[C ] 8:30[F ] 10:10 11:40[F ] 14:10[S ] 15:50[F ] 18:05[F ]
WOLA SIENNICKA 3 6:35[S ]
WOLA ŻÓŁKIEWSKA 5:50[F ] 6:40[F ] 7:55[F ] 10:30 11:50[S ] 13:35[S ] 14:00[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:20[H ] 16:20[C ] 17:50 18:40[S ] 19:25
WOLANÓW 19:30[N b P ]
WOLICA 6:10 11:30 12:50[S ] 17:00[F m ]
WOLICA UCHAŃSKA 10:50[ U ] 17:30
WOLICA UCHAŃSKA 1 14:30[L ] 20:45[7 W ]
WOLICA UCHAŃSKA 2 10:50[ U ] 14:30[L ] 17:30 20:45[7 W ]
WÓLKA ABRAMOWICKA 6:40[F ]
WÓLKA ABRAMOWSKA 9:40[F ]
WÓLKA KAŃSKA 1 8:05[F ]
WÓLKA KAŃSKA 2 8:05[F ]
WÓLKA ORŁOWSKA 5:50[F ] 6:10[F ] 6:30[A ] 6:30[S ] 6:35[F ] 6:45[U ] 7:50 8:20[N f ] 9:15[A ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 9:35 10:25[N ] 10:50[ U ] 11:05[F 6 U ] 11:30 12:05 12:20 13:20[S ] 13:32 13:50[S ] 14:10[F ] 14:15[F + ] 14:30[L ] 15:25[F ] 15:25[F ] 15:25[R ] 16:10 16:40 17:30 17:50[F b ] 18:15[F ] 19:20 20:30[U ] 20:45[7 W ] 22:15[N b ]
WROCŁAW 19:30[N b P ]
WYSOKIE 6:40[F ] 13:35[S ]
WYSOKIE 8:20[F ]
ZABŁUDÓW 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ]
ZADĘBCE 19:50[U P ]
ZAGRODA 5:45[F ] 6:45[F ] 7:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:45[N ] 16:00[N ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
ZAGRODA 1 15:25
ZAGRODA 2 15:25
ZAGRODY 1 8:05[F ] 12:10[F ] 14:15[F ] 14:25 15:40[F ]
ZAGRODY 2 8:05[F ] 14:25
ZAKRĘCIE 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 8:35[U ] 9:30[U ] 10:30[L ] 11:20[R ] 14:10[R ] 14:40[N ] 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 18:30[N b ]
ZAKRĘCIE 1 5:35[F ] 7:15[6 ] 7:28[F ] 7:45[6 ] 16:11[F ]
ZAKRĘCIE 2 5:15[F ] 5:20[F ] 5:25[S ] 5:35[F ] 6:40[S ] 7:05 7:10[F ] 7:15[6 ] 7:28[F ] 7:30 7:45[6 ] 7:55 8:30[F ] 9:50 10:20[S ] 10:25 10:55[F ] 12:10[S ] 12:10[F ] 13:20[F ] 13:37 13:45[S ] 14:15[F ] 14:25 14:30[S ] 15:05 15:25[F ] 15:30[H ] 16:11[F ] 17:30[F m ] 17:30 17:35[L m ]
ZAKRĘCIE 3 5:35[F ] 7:15[6 ] 7:28[F ] 7:45[6 ] 16:11[F ]
ZAKRĘCIE 4 5:15[F ] 5:25[S ] 5:35[F ] 6:40[S ] 7:10[F ] 7:15[6 ] 7:28[F ] 7:30 7:45[6 ] 7:55 8:30[F ] 9:50 10:20[S ] 10:55[F ] 12:10[F ] 13:37 13:45[S ] 14:15[F ] 14:25 14:30[S ] 15:05 15:30[F ] 16:11[F ] 17:30[F m ] 17:35[L m ]
ZAKRĘCIE 5 5:35[F ] 7:15[6 ] 7:28[F ] 7:45[6 ] 16:11[F ]
ZAKRĘCIE KOLONIA 5:55[U ] 6:50[ U ] 7:20[F 6 U ] 10:30[L ] 11:20[R ] 14:10[R ] 14:40[N ] 15:40[ N + ] 17:00[7 W ] 18:30[N b ]
ZAKRĘCIE SKRZ. 5:20[F ] 6:40[S ] 7:05 7:55 10:25 12:10[S ] 13:20[F ] 14:30[S ] 15:25[F ] 15:30[H ] 17:30
ZALESIE I 4:50[F ] 6:10 8:05[F ] 12:05[F ] 14:10 15:35 19:25[F m ]
ZALESIE KRASIEŃSKIE 7:05 8:05[F ]
ZAŁAWCZE 18:40[S ]
ZAŁAZY 19:30[N b P ]
ZAMŁYNIE 14:30[L ]
ZAMOŚĆ 5:50[F ] 5:57[U P ] 6:20[F ] 6:45[U ] 8:05[N T P ] 8:20[F ] 8:20[N f ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 10:10 10:10[K ] 10:25[N ] 10:50[N V h ] 10:55[h V ] 11:05[F 6 U ] 13:32 14:10[F ] 15:25[R ] 16:50[N b P ] 17:30 17:35[U a l P ] 17:35[Ł U P ] 17:35[I P * ] 19:10[N B P ] 20:30[U ] 21:40[+ U P ] 22:15[N b ] 23:10[N b P ]
ZAMOŚĆ STARÓWKA 5:50[F ] 6:20[F ] 8:05[N T P ] 8:20[F ] 8:20[N f ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 10:10 10:10[K ] 10:25[N ] 11:05[F 6 U ] 13:32 14:10[F ] 15:25[R ] 16:50[N b P ] 17:30 17:35[Ł U P ] 17:35[I P * ] 19:10[N B P ] 20:30[U ] 21:40[+ U P ] 22:15[N b ] 23:10[N b P ]
ZAMOŚĆ SZPITAL 8:05[N T P ] 8:20[N f ] 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 10:25[N ] 11:05[F 6 U ] 15:25[R ] 16:50[N b P ] 17:30 17:35[Ł U P ] 17:35[I P * ] 19:10[N B P ] 20:30[U ] 21:40[+ U P ] 22:15[N b ] 23:10[N b P ]
ZARUDZIE 8:20[F ]
ZARZECZE 19:30[N b P ]
ZASTAWIE 4:50[F ] 5:05[F ] 6:00[S ] 6:10 6:15[S ] 6:50[3 ] 7:35 8:30[F ] 9:30 9:40[A ] 11:00 12:00[S ] 12:05[F ] 12:35[F ] 12:50[S ] 13:25[F ] 14:10 14:40[F ] 15:35 15:50[F ] 17:00[F m ] 17:35 18:20 19:25[F m ]
ZASTAWIE 8:20[N f ]
ZASTAWIE 6:45[U ]
ZASTAWIE 9:25[6 x U ] 9:25[F ] 9:40[A ] 10:25[N ] 10:50[ U ] 11:05[F 6 U ] 12:20[U P ] 14:30[L ] 15:25[R ] 16:00[U P ] 17:30 19:50[U P ] 20:30[U ] 20:45[7 W ] 22:15[N b ] 23:00[7 U e P ]
ZAWADÓWKA 13:35[N f ]
ZAWADÓWKA 1 5:50 7:00[C ] 7:05 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 10:10[F ] 10:10[C ] 11:20 12:25[F d ] 13:25 14:15[C ] 14:25
ZAWADÓWKA 2 13:35[N f ]
ZAWADÓWKA 2 5:50 7:00[C ] 7:05 8:15[K ] 9:00[f ] 9:00[F ] 10:10[F ] 10:10[C ] 11:20 12:25[F d ] 13:25 14:15[C ] 14:25
ZAŻÓŁKIEW 9:40[F ] 9:40[F ]
ZAŻÓŁKIEW 1 4:50[S ] 5:50[F ] 6:20[S ] 6:40[F ] 6:40[S j ] 6:40[F ] 6:55 7:00[C H ] 7:55[F ] 8:00 8:20[F ] 9:20 10:10 10:30 11:25[C H ] 11:25[S ] 11:50[S ] 12:00 12:40 13:00 13:35[S ] 13:40[S ] 13:50[S ] 14:00[F ] 14:20[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:30[F ] 15:50[F ] 16:20[C ] 16:50 18:09 18:40[S ] 19:25
ZAŻÓŁKIEW 2 4:50[S ] 5:50[F ] 6:20[S ] 6:40[F ] 6:40[S j ] 6:40[F ] 6:55 7:00[C H ] 7:55[F ] 8:00 8:20[F ] 9:20 10:10 10:30 11:25[C H ] 11:25[S ] 11:50[S ] 12:00 12:40 13:00 13:35[S ] 13:40[S ] 13:50[S ] 14:00[F ] 14:20[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:30[F ] 15:50[F ] 16:20[C ] 16:50 18:09 18:40[S ] 19:25
ZAŻÓŁKIEW 3 6:40[F ] 8:00 10:10 12:00 13:00 14:20[F ]
ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 19:30[N b P ]
ZIELONA 6:40[F ]
ZŁOJEC 8:20[F ]
ZOSIN P.G. 6:25[L P ]
ZRĄB KOLONIA 17:30
ZWIERZYNIEC 5:45[F ] 6:45[F ] 7:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:45[N ] 15:25 16:00[N ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
ZWIERZYNIEC 10:10 10:10[K ]
ZWOLEŃ 19:30[N b P ]
ŻABNO 6:40[F ] 9:40[F ] 11:50[S ] 14:00[F ] 14:25[C ] 18:40[S ]
ŻABNO-KOLONIA 9:40[F ]
ŻABNO-KOLONIA 1 6:40[F ] 11:50[S ] 14:00[F ] 14:25[C ] 18:40[S ]
ŻDANÓW SKRZ. 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
ŻDANÓWEK 9:25[6 x U ] 15:25[R ]
ŻDŻANNE 5:45[F ] 6:45[F ] 7:10[S ] 8:10[S ] 9:30[N ] 10:50[F ] 12:00[F ] 12:20[U ] 13:45[N ] 15:25 16:00[N ] 19:15[B U ] 20:00[6 ]
ŻOŁYNIA 10:10 10:10[K ]
ŻÓŁKIEW 1 5:50[F ] 7:55[F ] 10:30 11:50[S ] 14:25[F ] 14:25[C ] 16:20[C ] 17:50
ŻÓŁKIEW 2 5:50[F ] 7:55[F ] 10:30 11:50[S ] 14:25[F ] 14:25[C ] 16:20[C ] 17:50
ŻÓŁKIEWKA 5:50[F ] 6:40[F ] 6:55 7:55[F ] 9:40[F ] 10:30 11:50[S ] 12:40 13:35[S ] 14:00[F ] 14:25[F ] 14:25[C ] 15:20[m ] 15:20[H ] 16:20[C ] 17:50 18:40[S ] 19:25
ŻUKÓW 7:00[U a l P ] 7:00[Ł U P ] 7:00[I P * ] 15:20[N V ] 15:20[h V ]
ŻULIN 1 8:05[F ] 12:10[F ] 13:20[F ] 14:15[F ] 14:25 15:40[F ]
ŻULIN 2 8:05[F ] 12:10[F ] 14:15[F ] 14:25 15:40[F ]
ŻULIN 3 8:05[F ] 12:10[F ] 14:15[F ] 14:25 15:40[F ]
ŻULIN D.K. 8:05[F ] 13:20[F ]
ŻUŁÓW 1 4:50[F ] 6:10 8:05[F ] 12:05[F ] 14:10 15:35 19:25[F m ]
ŻUŁÓW 2 4:50[F ] 6:10 8:05[F ] 12:05[F ] 14:10 15:35 19:25[F m ]
ŻURAWIE 1 18:40[S ]
ŻURAWIE 2 18:40[S ]
ŻYRZYN 7:45 15:15[+ U e P ]
ŻYRZYN 1 12:20[ N b P ]


O b j a ś n i e n i a:
Kod Treść objaśnienia
# nie kursuje 01.XII. i Poniedziałek Wielkanocny
$ nie kursuje 23.XII. do 27.XII, 30.XII do 2.I. oraz od 6.IX do 9.IV
% kursuje w okresie 01.VII. - 31.VIII.
( nie kursuje w środy
) kursuje 25-26.XII., Nowy Rok, Wielkanoc, Poniedziałek Wielkanocny
* kursuje wg kalendarza ( p. Kasa Międzynarodowa )
+ kursuje w dni świąteczne ( niedziele i święta )
1 Kursuje w poniedziałki
2 Kursuje we wtorki
3 Kursuje w środy
4 Kursuje w czwartki
5 Kursuje w piątki
6 Kursuje w soboty
7 Kursuje w niedziele
8 nie kursuje w okresie od 01.VII do 31.VIII
9 nie kursuje w soboty okresie od 01.VII do 31.VIII
> nie kursuje w niedziele i śwęta w lipcu i sierpniu
> kurs przelotowy
A nie kursuje w niedziele i święta
a kursuje od wtorku do piątku
B nie kursuje w soboty
b nie kursuje 02.I
C kursuje w soboty, niedziele i święta
c nie kursuje w poniedziałki
D nie kursuje 24-26, 31.12, 01.01, Sobota, Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny
d nie kursuje w dwa dni Świąt Wielkanocnych
E nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
e nie kursuje w Sobotę Wielkanocną
F kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
f kursuje od 10.VI. do 31.VIII. przez j. Białe
G nie kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
g nie kursuje w 24.XII.
H kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych
h nie kursuje w Nowy Rok
I kursuje tylko w okresie letnich wakacji szkolnych w dni robocze
i kursuje od czwartku do niedzieli włącznie
J kursuje tylko w okresie letnich wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
j nie kursuje 27.XII. i 10.IV.2007
K nie kursuje 24, 25, 31.XII., Sobotę i Niedzielę Wielkanocną
k kursuje od poniedziałku do soboty
L nie kursuje 25-26 XII., Nowy Rok i 2 dni Świąt Wielkanocy
l kursuje piątek, sobota, niedziela
Ł nie kursuje 23.XII.2006 - 01.I.2007 oraz 07, 08.IV.2007
ł kursuje od piątku do poniedziałku włącznie
M kursuje 24.XII. i Sobotę Wielkanocną
m nie kursuje w 24 i 31.XII.
N nie kursuje 25.XII i Wielkanoc
n nie kursuje 24,31.XII. i Sobotę Wielkanocną
O nie kursuje 23-25, 30, 31.XII, Sobotę oraz Niedzielę Wielkanocną
o kursuje codziennie w okresie letnich wakacji szkolnych
P kurs pośpieszny
p kursuje w soboty, niedziele i poniedziałki
Q nie kursuje w 26, 27.XII.
q nie kursuje 24.XII. i Sobotę Wielkanocną
R nie kursuje 25.XII.2006 - 02.I.2007 oraz 08 - 10.IV.2007
r kursuje po ogłoszeniu
S kursuje w dni nauki szkolnej
s nie kursuje w okresie 01.VII. - 31.VIII.
T nie kursuje w 2 dzień Bożego Narodzenia i Poniedziałek Wielkanocny
t nie kursuje w Boże Ciało
U nie kursuje 25.XII., 01.I. i Wielkanoc
u nie kursuje 25-26.XII. i Poniedziałek Wielkanocny
V kurs przyśpieszony
W nie kursuje 24-26, 31.XII, 01.I. i 2 dni Świąt Wielkanocnych
w nie kursuje w piątki i soboty
X 23,30 XII, Wielki Piątek kursuje na odcinku Lublin - Radom
x nie kursuje 1.XI
Y nie kursuje w drugi dzień Bożego Narodzenia
y nie kursuje 23 XII 2005 r. i Wielki Piątek
Z kursuje w piątki i niedziele
z nie kursuje 31.XII.
ż nie kursuje w Wielki Piątek
Ż nie kursuje 25.XII
^ kurs ekspresowy
~ kursuje od poniedziałku do czwartku