Krasnystaw - BEZPŁATNE PORADY PRAWNE W KRASNYMSTAWIE

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE W KRASNYMSTAWIE PDF Email

Z dniem 23 maja 2011 roku w Krasnymstawie rozpoczął działalność Punkt Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego. Sieć sześciu punktów bezpłatnego poradnictwa prawnego na terenie województwa lubelskiego utworzona została w ramach projektu „Mam prawo” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jeden ze wspomnianych punktów mieści się w Krasnymstawie przy pl. 3 Maja 18 Na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej projekt realizuje Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych.

Celem projektu jest zwiększenie zakresu korzystania z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich przez mieszkańców województwa lubelskiego. W ramach projektu „Mam prawo” z profesjonalnej pomocy specjalistów prawników i doradców skorzystać będą mogły wszystkie osoby zamieszkałe na terenie powiatu krasnostawskiego. Wychodząc naprzeciw społecznym potrzebom, projekt kierowany jest w szczególności do osób znajdujących się w sytuacji materialnej lub rodzinnej uniemożliwiającej skorzystanie z odpłatnych porad.

W ramach projektu „Mam Prawo” wdrożony został innowacyjny system bezpłatnego e-poradnictwa internetowego. Porady udzielane będą pisemnie za pośrednictwem utworzonej w tym celu e-kancelarii prawnej.

Godziny pracy Punktu Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego:

Poniedziałek 8:00 – 18:00
Wtorek 8:00 – 18:00
Środa 8:00 – 16:00
Czwartek 8:00 – 14:00
Piątek 8:00 – 14:00

Punkt Poradnictwa Prawnego i Obywatelskiego -  pl. 3 Maja 18, Krasnystaw, krasnystaw@mamprawo.eu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
(C) 2016 Krasnystaw