Krasnystaw - STYPENDIA BURMISTRZA JAK OSKARY

STYPENDIA BURMISTRZA JAK OSKARY PDF Email
          26 lutego br. w Zespole Szkół Nr 5 w oskarowej atmosferze Andrzej Jakubiec Burmistrz Krasnegostawu wręczył stypendia najlepszym uczniom. Aby otrzymać stypendium w  szkole podstawowej uczniowie musieli osiągnęli średnią ocen 5,20 i wyżej oraz wzorowe zachowanie, zaś w gimnazjum 5,00 i wyżej oraz zachowanie wzorowe. Stypendia Burmistrza Krasnegostawu w szkole podstawowej otrzymali: Jakub Antoniak klasa VIa – średnia ocen 5,67, Amanda Dzik klasa Va – średnia ocen 5,20, Agata Kawa klasa Vb – średnia ocen 5,20, w gimnazjum: Beata Ciechańska IIIaG – średnia ocen 5,25, Milena Mazurek IIbG– średnia ocen 5,20.

Jakub Antoniak uczeń klasy VIa odbiera Stypendium Burmistrza, zaś mama Bożena Antoniak List Gratulacyjny

      Dyrektor Justyna Haładyj wręczyła Stypendia Dyrektora Szkoły następującym uczniom gimnazjum: Małgorzacie Kicińskiej klasa IIIaG – średnia ocen 5,17, Natalii Juszce klasa IIIbG  – średnia ocen 5,17, Dianie Wrzeszcz klasa IIIbG – średnia ocen 5,17, Dorocie Ciechańskiej klasa IIaG – średnia ocen 5,13, Paulinie Czwórnóg klasa IIbG – średnia ocen 5,10. Wszystkim stypendystom złożyła gratulacje. Zwróciła uwagę na fakt, że stypendium jest nagrodą za systematyczną pracę uczniów ich wysiłek i zaangażowanie w nauce. Życzyła rozwijania talentów z pasją, czerpiąc z nich wiele radości i satysfakcji.

Dyrektor Justyna Haładyj wręcza List Gratulacyjny rodzicom Państwu Annie i Grzegorzowi Maj

       Wszyscy rodzice uczniów, którzy osiągnęli średnie 5,00 oraz wzorowe i bardzo dobre zachowanie otrzymali Listy Gratulacyjne. Byli to: Małgorzata i Paweł Bojarczukowie z synem Przemkiem i Bartkiem, Bożena i Mariusz Antoniakowie z synem Janem, Jakubem, Szymonem, Izabela i Piotr Demczukowie z córką Pauliną i Karoliną, Anna i Ryszard Ciechańscy z córką Beatą, Dorotą i Justyną, Wiesława i Tomasz Rudnikowie z córką Anią, Lucyna i Stanisław Żurek z córką Magdaleną, Małgorzata i Jacek Dzik z córką Amandą, Alina i Wiesław Bochyńscy z córką Moniką, Dorota i Robert Kawa z córką Agatką, Monika i Szczepan Kędziera z córką Ksenią, Anna i Grzegorz Maj z córką Moniką, Renata i Piotr Stojańscy z córką Patrycją, Barbara i Janusz Mazurek z córką Mileną, Anna i Edward Czwórnógowie z córką Pauliną, Alicja i Jan Kicińscy z córką Małgorzatą, Bożena i Andrzej Juszka z córką Natalią, Bożena i Wiesław Wrzeszcz z córką Dianą.


Daria Skiba i Marcin Karauda uczniowie klasy Vb w muzycznym duecie

        Galę uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej. Młodzi artyści zaprezentowali swoje zdolności w sferze gry na różnych instrumentach, wykonaniach wokalnych, solowych oraz zespołu muzycznego. Na podkreślenie zasługuje aranżacja całości uroczystości. Zaproszeni goście, nagrodzeni uczniowie, wychowawcy i rodzice zostali na chwilę przeniesieni w świat gali oskarowo – stypendialnej. Każdy z uczestników został potraktowany jak „gwiazda” – stoliki ustawione rodzinnie z imiennymi wizytówkami, foldery, słodki poczęstunek, wystawa ze zdjęciami i indywidualną prezentacją nagrodzonego ucznia, prezentacja multimedialna młodych laureatów i hasło „Talent rośnie w samotności, charakter wśród ludzi”. Wszystko utrzymane w jednorodnej stylistyce koloru, formy i charakteru dzięki pomysłowi i wykonaniu Teresy Miszczak i Doroty Szpakowskiej - Matczuk. „Piątka” zawsze pracuje zespołowo, podziękowania należą się Małgorzacie Dzik, Małgorzacie Kaniuce, Marzenie Krzysztofiak, Halinie Stepanów oraz Mariuszowi Korszunowi. Gratulacje i jeszcze raz gratulacje dla wszystkich laureatów składa grono pedagogiczne.


Pamiątkowe zdjęcie laureatów, rodzice gości i pedagogów
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
(C) 2016 Krasnystaw