Ogłoszenie dla NGO

Burmistrz Krasnegostawu zaprasza organizacje pozarządowe z terenu miasta oraz działające na rzecz mieszkańców Krasnegostawu, prowadzące działalność pożytku publicznego do składania wniosków deklarujących wspólną realizację zadań publicznych w roku 2015 roku.

Zgłoszone propozycje będą przedmiotem  konsultacji Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi  na rok 2015 zgodnie z  ustawą z dn. 24 kwietnia 2013r. o pożytku publicznym i o wolontariacie (Dz. U. Nr 96, poz. 873 z późn. zm.) Wnioski (druk do pobrania poniźej) należy składać w terminie do 18 września 2014r. w Biurze Obsługi Mieszkańców, bądź elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .


Wniosek deklarujący współpracę w realizacji zadań publicznych Miasta Krasnystaw w roku 2015 przez organizacje pozarządowe niebędące jednostkami  sektora finansów publicznych w rozumieniu ustawy  z dnia 23 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie ( Dz. U. Nr 96,poz. 873 z późn zm.).

Kalendarz

Galeria