Aktualności z przedszkoli i szkół

Aktualności ze szkół i przedszkoli 17 grudnia - 15 stycznia

Aktualności ze szkół i przedszkoli zawierają, tym razem, wydarzenia z całego miesiąca. Serdecznie dziękujemy instytucjom za nadesłane informacje i zachęcamy pozostałe do przesyłania zdjęć z wydarzeń, które organizują. Kolejny przegląd ukaże się na koniec stycznia, gdy dostaniemy odpowiednio dużą ilość wiadomości. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej...

Aktualności ze szkół i przedszkoli 3 grudnia - 17 grudnia

Przedstawiamy aktualności ze szkół i przedszkoli z terenu Krasnegostawu.  Zachęcamy jednocześnie do dzielenia się informacjami na temat bieżących wydarzeń.

Czytaj więcej...

Aktualności ze szkół i przedszkoli 27 listopada - 3 grudniaPrzedstawiamy aktualności ze szkół i przedszkoli z terenu Krasnegostawu.

Zachęcamy jednocześnie do dzielenia się informacjami na temat bieżących wydarzeń.


Czytaj więcej...

Święto Dziękczynienia – Thanksgiving Day!

W ostatni czwartek listopada Amerykanie zasiadają w rodzinnym gronie do stołu by obchodzić jedno z najważniejszych dla nich świąt – Święto Dziękczynienia. Upamiętnia ono ucztę, jaką wyprawili koloniści w podziękowaniu Bogu za obfite plony oraz przetrwanie srogiej zimy, jaka dotknęła ich rok wcześniej po przybyciu z Europy do obecnych Stanów Zjednoczonych w roku 1620.

Czytaj więcej...

PROFILAKTYCZNA ,,PIĄTKA”

W dniu 25 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Nr 5 w Krasnymstawie odbył się apel poświęcony ważnym profilaktycznym wydarzeniom:  Inauguracji programu edukacyjnego „Żyj Normalnie” oraz podsumowaniu Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015”.

Czytaj więcej...

ANDRZEJKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W KRASNYMSTAWIE

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie powrotem do tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

Czytaj więcej...

ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę skłania do refleksji i radości wszystkich Polaków, także tych najmłodszych.  W akademii poświęconej obchodom Święta Niepodległości wystąpiły dzieci z grup „Biedronki” i  „Żabki”. Wśród wysłuchanych wierszy patriotycznych nie mogło zabraknąć  „Katechizmu polskiego dziecka” Władysława Bełzy. Wspólnie z pozostałymi przedszkolakami i pracownikami przedszkola odśpiewano hymn Polski.

Czytaj więcej...
Kalendarz

Galeria