PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Dofinansowanie na budowę nowego placu zabaw przy ul. Mostowej

Zdjęcie Artykułu

W dniu 20 maja br. Miasto Krasnystaw i Województwo Lubelskie zawarły umowę na realizację zadania pn. „Budowa ogólnodostępnego placu zabaw przy ul. Mostowej w Krasnymstawie”.

Szacowana wartość projektu to 60.752,14 zł, z czego 23.656,00 zł stanowi dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2  ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zakres inwestycji obejmuje wybudowanie na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie ogólnodostępnego placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Głównym elementem wyposażenia będzie zestaw zabawowy składający się z dwóch wież z daszkiem, dwóch zjeżdżalni, tuby do przejścia, piaskownicy z 6 siedziskami, schodków, trapu przejściowego, dwóch gier na ściankach bocznych. Poza tym dzieci będą mogły skorzystać z huśtawek, bujaków i tablic edukacyjnych. Zaplanowany jest także montaż elementów małej architektury takich jak ławki oraz stoliki z siedziskami.

 


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ