PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
Ikona dokument z długopisem
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
Ikona dymek z rozmową i gwiazdka
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
Ikona liść w żarówce
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
Ikona recycling
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Dofinansowanie na budowę nowego placu zabaw przy ul. Mostowej

Dofinansowanie na budowę nowego placu zabaw przy ul. Mostowej

W dniu 20 maja br. Miasto Krasnystaw i Województwo Lubelskie zawarły umowę na realizację zadania pn. „Budowa ogólnodostępnego placu zabaw przy ul. Mostowej w Krasnymstawie”.

Szacowana wartość projektu to 60.752,14 zł, z czego 23.656,00 zł stanowi dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2  ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zakres inwestycji obejmuje wybudowanie na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie ogólnodostępnego placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Głównym elementem wyposażenia będzie zestaw zabawowy składający się z dwóch wież z daszkiem, dwóch zjeżdżalni, tuby do przejścia, piaskownicy z 6 siedziskami, schodków, trapu przejściowego, dwóch gier na ściankach bocznych. Poza tym dzieci będą mogły skorzystać z huśtawek, bujaków i tablic edukacyjnych. Zaplanowany jest także montaż elementów małej architektury takich jak ławki oraz stoliki z siedziskami.

 


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
Ikona Dokument
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Ikona Waga

 

RODZINA
500
PLUS
Ikona rodzina
BUDŻET
OBYWATELSKI
Ikona biała dokument
KLAUZULA
INFORMACYJNA

Ikona Informacja w dymku

KALENDARZ
WYDARZEŃ
Ikona kalendarz
Grafika osób w spacerujących parku, latarnie, ławka, fontanna
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ