PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Kluczowe spotkanie samorządowców

Zdjęcie Artykułu

Dnia 14.07. br. w Krasnostawskim Domu Kultury odbyło się spotkanie przedstawicieli miast, gmin i powiatów zainteresowanych współpracą w ramach Lubelskiego Okręgu Przemysłu Rolno-Spożywczego.

Na zaproszenie Burmistrza Krasnegostawu - Roberta Kościuka do naszego miasta przybyli okoliczni samorządowcy, producenci rolni, przedsiębiorcy i przedstawiciele dużych firm produkcyjnych. Prelegentem, a jednocześnie koordynatorem projektu była Pani Agnieszka Smreczyńska - Gąbka. W trakcie dyskusji wszyscy obecni mieli możliwość zabrania głosu i przedstawienia propozycji oraz opinii ws. gospodarki żywnościowej na naszym terenie.

Spotkanie odbyło się w ramach konsultacji kluczowych projektów do nowo tworzonej Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego na lata 2021-2027 z perspektywą do 2030. Wszyscy obecni zgodzili się z kierunkami, które wskazane zostały w trakcie konferencji. Dyskusja zakończyła się przygotowaniem dokumentu końcowego i chęcią podpisania uczestnictwa w projekcie w formie porozumienia miast, gmin i powiatów przy wsparciu rolników, przedsiębiorców i biznesu.

 

 


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ