PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
Ikona dokument z długopisem
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
Ikona dymek z rozmową i gwiazdka
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
Ikona liść w żarówce
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
Ikona recycling
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Kluczowe spotkanie samorządowców

Kluczowe spotkanie samorządowców

Dnia 14.07. br. w Krasnostawskim Domu Kultury odbyło się spotkanie przedstawicieli miast, gmin i powiatów zainteresowanych współpracą w ramach Lubelskiego Okręgu Przemysłu Rolno-Spożywczego.

Na zaproszenie Burmistrza Krasnegostawu - Roberta Kościuka do naszego miasta przybyli okoliczni samorządowcy, producenci rolni, przedsiębiorcy i przedstawiciele dużych firm produkcyjnych. Prelegentem, a jednocześnie koordynatorem projektu była Pani Agnieszka Smreczyńska - Gąbka. W trakcie dyskusji wszyscy obecni mieli możliwość zabrania głosu i przedstawienia propozycji oraz opinii ws. gospodarki żywnościowej na naszym terenie.

Spotkanie odbyło się w ramach konsultacji kluczowych projektów do nowo tworzonej Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego na lata 2021-2027 z perspektywą do 2030. Wszyscy obecni zgodzili się z kierunkami, które wskazane zostały w trakcie konferencji. Dyskusja zakończyła się przygotowaniem dokumentu końcowego i chęcią podpisania uczestnictwa w projekcie w formie porozumienia miast, gmin i powiatów przy wsparciu rolników, przedsiębiorców i biznesu.

 

 


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
Ikona Dokument
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Ikona Waga

 

RODZINA
500
PLUS
Ikona rodzina
BUDŻET
OBYWATELSKI
Ikona biała dokument
KLAUZULA
INFORMACYJNA

Ikona Informacja w dymku

KALENDARZ
WYDARZEŃ
Ikona kalendarz
Grafika osób w spacerujących parku, latarnie, ławka, fontanna
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ