PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Kluczowe spotkanie samorządowców

Kluczowe spotkanie samorządowców

Dnia 14.07. br. w Krasnostawskim Domu Kultury odbyło się spotkanie przedstawicieli miast, gmin i powiatów zainteresowanych współpracą w ramach Lubelskiego Okręgu Przemysłu Rolno-Spożywczego.

Na zaproszenie Burmistrza Krasnegostawu - Roberta Kościuka do naszego miasta przybyli okoliczni samorządowcy, producenci rolni, przedsiębiorcy i przedstawiciele dużych firm produkcyjnych. Prelegentem, a jednocześnie koordynatorem projektu była Pani Agnieszka Smreczyńska - Gąbka. W trakcie dyskusji wszyscy obecni mieli możliwość zabrania głosu i przedstawienia propozycji oraz opinii ws. gospodarki żywnościowej na naszym terenie.

Spotkanie odbyło się w ramach konsultacji kluczowych projektów do nowo tworzonej Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego na lata 2021-2027 z perspektywą do 2030. Wszyscy obecni zgodzili się z kierunkami, które wskazane zostały w trakcie konferencji. Dyskusja zakończyła się przygotowaniem dokumentu końcowego i chęcią podpisania uczestnictwa w projekcie w formie porozumienia miast, gmin i powiatów przy wsparciu rolników, przedsiębiorców i biznesu.

 

 


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ