PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

KGW Górzanie z Krasnegostawu w telewizji o tradycjach świątecznych

TV

Koło Gospodyń Wiejskich "Górzanie" w Krasnymstawie było bohaterem reportażu o kulinariach i tradycjach Wielkanocnych, który został wyemitowany w programie "Poranek między Wisłą a Bugiem" w TVP 3 Lublin w dniu 6 kwietnia 2021 r. 
 
Panie z KGW „Górzanie” z Przedmieścia Góry, występując w dzisiejszej audycji, zaprezentowały swoje wypieki wielkanocne tj. babki i nagrodzony w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski mazurek czterowarstwowy oraz własnoręcznie wykonane dekoracje świąteczne (serwetki, pisanki, koszyk wielkanocny szydełkowy i inne). Opowiadały także o działalności koła i osiągnięciach w różnych konkursach. Podziękowały Panu Burmistrzowi Krasnegostawu Robertowi Kościukowi za udostępnienie terenu po byłym Kółku Rolniczym na prowadzenie działalności koła, jak i wszystkim jej członkom za aktywny wkład w prace KGW. W programie udział wzięły: przewodnicząca Krystyna Kalman oraz Grażyna Gajewska i Anna Ciechańska-Marucha.
 
Reportaż oddaje klimat jaki panuje podczas Świąt w domach na ziemi krasnostawskiej. Program o KGW Górzanie rozpoczyna się od 1 godziny 10 minuty i 55 sekundy i można go zobaczyć pod adresem https://lublin.tvp.pl/42790638/poranek-miedzy-wisla-i-bugiem

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ