PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

KOLEJNE ŚRODKI Z MINISTERSTWA KULTURY DLA KDK!

KOLEJNE ŚRODKI Z MINISTERSTWA KULTURY DLA KDK!

Miło nam poinformować, iż Krasnostawski Dom Kultury zrealizuje w 2019 roku zadanie pn. „Zakup wyposażenia do sali widowiskowej i instrumentów muzycznych w celu wzbogacenia oferty kulturalnej KDK”. Na realizację tego projektu uzyskano dofinansowanie w kwocie 41 000 zł, które pochodzą ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury z programu „Infrastruktura domów kultury”. Jego całkowita wartość wyniesie 51 250 zł

Wykonanie projektu przyczyni się do zwiększenia funkcjonalności siedziby KDK, poprawy wizerunku instytucji i stworzenia narzędzi potrzebnych do pozyskania nowych uczestników prowadzonej przez nią działalności kulturalnej i edukacyjnej. Poczynione inwestycje mają w szczególności przyciągnąć nowych odbiorców interesujących się muzyką pod postacią koncertów, jak i nauki gry na instrumentach. Stworzą również nowe możliwości dostosowania oferty jednostki pod względem jakościowym, cenowym, czasowym i artystycznym do potrzeb mieszkańców Krasnegostawu i okolic.
Zadanie zakłada: zakup fortepianu cyfrowego, parawanu akustycznego, miksera audio, kolumn głośnikowych, zestawu do komunikacji scenicznej oraz naprawę foteli kinowych.

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ