PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
Ikona dokument z długopisem
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
Ikona dymek z rozmową i gwiazdka
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
Ikona liść w żarówce
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
Ikona recycling
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Delegacja z Miasta Krasnystaw w Turijsku

Delegacja z Miasta Krasnystaw w Turijsku

W dniach 12 -14 lipca br. delegacja z Miasta Krasnystaw odwiedziła ukraińskie miasto partnerskie - Turijsk. Przedstawiciele naszego miasta w składzie: Renata Stangryciuk- Sekretarz Miasta , Patrycja Zdybel- Skarbnik Miasta , Tomasz Żerebiec – Dyrektor MOSiR oraz Marek Piwko - Dyrektor CIS, wzięli udział w wydarzeniu pn. „Dni Turijska”.

W czasie wizyty reprezentanci Krasnegostawu prowadzili rozmowy z burmistrzem oraz pracownikami urzędu. Mieli również możliwość odwiedzić tamtejsze szkoły i przedszkola. Wymiana ta dała możliwość do zaciśnięcia relacji między naszymi miastami oraz opcję wypracowania nowych koncepcji współpracy. Zaprzyjaźnieni samorządowcy w bezpośrednich rozmowach wykazali wiele chęci i możliwości zintensyfikowania tej współpracy na wielu obszarach działań.

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
Ikona Dokument
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Ikona Waga

 

RODZINA
500
PLUS
Ikona rodzina
BUDŻET
OBYWATELSKI
Ikona biała dokument
KLAUZULA
INFORMACYJNA

Ikona Informacja w dymku

KALENDARZ
WYDARZEŃ
Ikona kalendarz
Grafika osób w spacerujących parku, latarnie, ławka, fontanna
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ