PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Delegacja z Miasta Krasnystaw w Turijsku

Zdjęcie Artykułu

W dniach 12 -14 lipca br. delegacja z Miasta Krasnystaw odwiedziła ukraińskie miasto partnerskie - Turijsk. Przedstawiciele naszego miasta w składzie: Renata Stangryciuk- Sekretarz Miasta , Patrycja Zdybel- Skarbnik Miasta , Tomasz Żerebiec – Dyrektor MOSiR oraz Marek Piwko - Dyrektor CIS, wzięli udział w wydarzeniu pn. „Dni Turijska”.

W czasie wizyty reprezentanci Krasnegostawu prowadzili rozmowy z burmistrzem oraz pracownikami urzędu. Mieli również możliwość odwiedzić tamtejsze szkoły i przedszkola. Wymiana ta dała możliwość do zaciśnięcia relacji między naszymi miastami oraz opcję wypracowania nowych koncepcji współpracy. Zaprzyjaźnieni samorządowcy w bezpośrednich rozmowach wykazali wiele chęci i możliwości zintensyfikowania tej współpracy na wielu obszarach działań.

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ