PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
Ikona dokument z długopisem
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
Ikona dymek z rozmową i gwiazdka
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
Ikona liść w żarówce
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
Ikona recycling
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Delegacja z Miasta Krasnystaw w Püspökladány

 Delegacja z Miasta Krasnystaw w Püspökladány

W dniach 19 - 21 sierpnia 2019 r. w Püspökladány na Węgrzech delegację przedstawicieli Urzędu Miasta Krasnystaw gościł wiceburmistrz Zsigmond Kiss. Z okazji święta państwowego Węgier - Powstanie Państwa Węgierskiego, samorząd Miasta Püspökladány zaprosił delegacje z Kraśnika i Krasnegostawu. Nasze miasto reprezentowali radni: Paweł Mazurek, Marek Wrzesiński i Andrzej Smorga.

Wizyta miała charakter oficjalny i była kontynuacją współpracy między samorządami i organizacjami społeczno-kulturalnymi w obu krajach w zakresie handlowym, turystycznym i kulturalnym. Przedstawiciele naszego miasta odwiedzili również Debreczyn, gdzie wzięli udział w paradzie z okazji Święta Kwiatów.

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
Ikona Dokument
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Ikona Waga

 

RODZINA
500
PLUS
Ikona rodzina
BUDŻET
OBYWATELSKI
Ikona biała dokument
KLAUZULA
INFORMACYJNA

Ikona Informacja w dymku

KALENDARZ
WYDARZEŃ
Ikona kalendarz
Grafika osób w spacerujących parku, latarnie, ławka, fontanna
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ