PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Delegacja z Miasta Krasnystaw w Püspökladány

Zdjęcie Artykułu

W dniach 19 - 21 sierpnia 2019 r. w Püspökladány na Węgrzech delegację przedstawicieli Urzędu Miasta Krasnystaw gościł wiceburmistrz Zsigmond Kiss. Z okazji święta państwowego Węgier - Powstanie Państwa Węgierskiego, samorząd Miasta Püspökladány zaprosił delegacje z Kraśnika i Krasnegostawu. Nasze miasto reprezentowali radni: Paweł Mazurek, Marek Wrzesiński i Andrzej Smorga.

Wizyta miała charakter oficjalny i była kontynuacją współpracy między samorządami i organizacjami społeczno-kulturalnymi w obu krajach w zakresie handlowym, turystycznym i kulturalnym. Przedstawiciele naszego miasta odwiedzili również Debreczyn, gdzie wzięli udział w paradzie z okazji Święta Kwiatów.

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ