PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
Ikona dokument z długopisem
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
Ikona dymek z rozmową i gwiazdka
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
Ikona liść w żarówce
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
Ikona recycling
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Wernisaż wystawy prac Bronisławy Żuk i Alicji Kawęckiej

Wernisaż wystawy prac Bronisławy Żuk i Alicji Kawęckiej

Prace wykonane przez Bronisławę Żuk i Alicję Kawęcką można oglądać w MBP ul. Okrzei 23 codziennie, w godzinach 10:00 - 18:00, do 22 października 2019r.

Od 23 września 2019r. w Bibliotece Miejskiej w Krasnymstawie można oglądać wystawę malarstwa Pani Bronisławy Żuk i Pani Alicji Kawęckiej (wnuczki). Obrazy, które rozświetliły wnętrze Biblioteki swoimi kolorami, przedstawiają piękno otaczającego nas świata. Oprócz obrazów można podziwiać biżuterię zaprojektowaną i wykonaną przez Alicję Kawęcką.

Wernisaż wystawy odbył się 20 września w Bibliotece miejskiej w Krasnymstawie. Frekwencja dopisała i przybyło szereg gości między innymi przedstawiciele Starostawa Powiatowego i Urzędu Miasta w Krasnymstawie.

Pani Bronisława jest absolwentką UMCS w Lublinie na Wydziale Artystycznym oraz studiów podyplomowych, gdzie uzyskała II stopień specjalizacji wychowania plastycznego. Kilkukrotna laureatka Nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Pani Alicja Kawęcka studiuje Projektowanie Biżuterii na ASP w Łodzi. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Krasnymstawie. Na codzień zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem biżuterii artystycznej i komercyjnej. Poświęca się również rysunkowi oraz malarstwu.

Prace wykonane przez artystki można oglądać w MBP ul. Okrzei 23 codziennie, w godzinach 10:00 - 18:00, do 22 października 2019r. Wstęp wolny.

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
Ikona Dokument
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Ikona Waga

 

RODZINA
500
PLUS
Ikona rodzina
BUDŻET
OBYWATELSKI
Ikona biała dokument
KLAUZULA
INFORMACYJNA

Ikona Informacja w dymku

KALENDARZ
WYDARZEŃ
Ikona kalendarz
Grafika osób w spacerujących parku, latarnie, ławka, fontanna
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ