PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Wernisaż wystawy prac Bronisławy Żuk i Alicji Kawęckiej

Zdjęcie Artykułu

Prace wykonane przez Bronisławę Żuk i Alicję Kawęcką można oglądać w MBP ul. Okrzei 23 codziennie, w godzinach 10:00 - 18:00, do 22 października 2019r.

Od 23 września 2019r. w Bibliotece Miejskiej w Krasnymstawie można oglądać wystawę malarstwa Pani Bronisławy Żuk i Pani Alicji Kawęckiej (wnuczki). Obrazy, które rozświetliły wnętrze Biblioteki swoimi kolorami, przedstawiają piękno otaczającego nas świata. Oprócz obrazów można podziwiać biżuterię zaprojektowaną i wykonaną przez Alicję Kawęcką.

Wernisaż wystawy odbył się 20 września w Bibliotece miejskiej w Krasnymstawie. Frekwencja dopisała i przybyło szereg gości między innymi przedstawiciele Starostawa Powiatowego i Urzędu Miasta w Krasnymstawie.

Pani Bronisława jest absolwentką UMCS w Lublinie na Wydziale Artystycznym oraz studiów podyplomowych, gdzie uzyskała II stopień specjalizacji wychowania plastycznego. Kilkukrotna laureatka Nagrody Ministra Edukacji Narodowej oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Pani Alicja Kawęcka studiuje Projektowanie Biżuterii na ASP w Łodzi. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Krasnymstawie. Na codzień zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem biżuterii artystycznej i komercyjnej. Poświęca się również rysunkowi oraz malarstwu.

Prace wykonane przez artystki można oglądać w MBP ul. Okrzei 23 codziennie, w godzinach 10:00 - 18:00, do 22 października 2019r. Wstęp wolny.

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ