PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
Ikona dokument z długopisem
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
Ikona dymek z rozmową i gwiazdka
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
Ikona liść w żarówce
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
Ikona recycling
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt

Finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt

W dniu 5 października na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie rozgrywany był finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt będący jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski w kategoriach młodziczek U13 i juniorek U15.

Juniorki U15  swój turniej rozgrywały na boiskach treningowych przy ul. Sikorskiego, natomiast młodziczki U13 na stadionie miejskim. W obu kategoriach wiekowych wystąpiły też piłkarki Kingi Krasnystaw , które zajęły w juniorkach 3 a w młodziczkach  4 miejsce.

Lubelski związek Piłki Nożnej prowadzący rozgrywki oraz KKS Kinga Krasnystaw gospodarz turnieju, składają podziękowania dla MOSiR-u Krasnystaw za udostępnienie obiektów, natomiast Miastu Krasnystaw oraz firmom Cersanit IV Zakład w Krasnymstawie, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie oraz Bankowi Spółdzielczemu w Krasnymstawie  za ufundowanie nagród rzeczowych, co uświetniło i podniosło rangę zawodów piłkarskich dziewcząt. Pani Dyrektor II LO w Krasnymstawie oraz uczniowie tejże szkoły wsparli nas bezpośrednio przy sprawnym przeprowadzeniu zawodów. Dziękujemy.


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
Ikona Dokument
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Ikona Waga

 

RODZINA
500
PLUS
Ikona rodzina
BUDŻET
OBYWATELSKI
Ikona biała dokument
KLAUZULA
INFORMACYJNA

Ikona Informacja w dymku

KALENDARZ
WYDARZEŃ
Ikona kalendarz
Grafika osób w spacerujących parku, latarnie, ławka, fontanna
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ