PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt

Finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt

W dniu 5 października na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie rozgrywany był finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt będący jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski w kategoriach młodziczek U13 i juniorek U15.

Juniorki U15  swój turniej rozgrywały na boiskach treningowych przy ul. Sikorskiego, natomiast młodziczki U13 na stadionie miejskim. W obu kategoriach wiekowych wystąpiły też piłkarki Kingi Krasnystaw , które zajęły w juniorkach 3 a w młodziczkach  4 miejsce.

Lubelski związek Piłki Nożnej prowadzący rozgrywki oraz KKS Kinga Krasnystaw gospodarz turnieju, składają podziękowania dla MOSiR-u Krasnystaw za udostępnienie obiektów, natomiast Miastu Krasnystaw oraz firmom Cersanit IV Zakład w Krasnymstawie, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie oraz Bankowi Spółdzielczemu w Krasnymstawie  za ufundowanie nagród rzeczowych, co uświetniło i podniosło rangę zawodów piłkarskich dziewcząt. Pani Dyrektor II LO w Krasnymstawie oraz uczniowie tejże szkoły wsparli nas bezpośrednio przy sprawnym przeprowadzeniu zawodów. Dziękujemy.


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ