PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Dzień Edukacji Narodowej

Zdjęcie Artykułu

Dzień Edukacji Narodowej świętem nauczycieli, pedagogów i pracowników oświaty.

Dzień Edukacji Narodowej tradycyjnie stał się świętem nauczycieli, pedagogów i pracowników oświaty. W podziękowaniu za trud włożony w codzienną pracę, nauczyciele otrzymują tego dnia wyrazy wdzieczności i życzenia od uczniów, często także drobne upominki: kwiaty i słodycze. W szkołach jest to dzień wolny od zajęć lekcyjnych, a uroczystą atmosferę podkreślają akademie i występy artystyczne przygotowane przez uczniów.

W tym dniu odbyło się w Krasnostawskim Domu Kultury uroczyste wręczenie nagród  wyróżnionym nauczycielom przez Burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka.

Lista nauczycieli nagrodzonych przez Burmistrza Miasta Krasnystaw:

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
1.    Marzena Morylowska
2.    Anna Bobryk
3.    Andrzej Jakubowski
4.    Alicja Bojarczuk
5.    Barbara Grzegorzewska
6.    Andrzej Grzywna
7.    Jolanta Lewnadowska–Giereś
8.    Zbigniew Lewandowski
9.    Małgorzata Stańczuk
10.    Renata Suryś
11.    Maria Wodyk
12.    Dorota Wodyńska – Berbeć
13.    Katarzyna Wyszyńska
14.    Monika Zbrońska
15.    Anna Ziniewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II
1.    Alicja Kasprzak-Żeżuła
2.    Jolanta Dworucha
3.    Lucyna Kłosowska
4.    Teresa Kubina
5.    Dominka Kura
6.    Joanna Kurek
7.    Renata Kwiecień
8.    Grzegorz Madeja
9.    Grażyna Mąka
10.    Magdalena Nawrocka
11.    Katarzyna Pocińska
12.    Monika Skrzypa

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orląt Lwowskich
1.    Sylwia Młynarczyk-Rysak
2.    Małgorzata Bojarczuk
3.    Inga Droszcz
4.    Renata Marczewska
5.    Tomasz Marczewski
6.    Teresa Miszczak
7.    Joanna Wojtaszek
8.    Marta Ziarko

Przedszkole Nr 1 im. Słoneczna Jedyneczka
1.    Anna Mrozek
2.    Wiesława Bojko
3.    Anna Kuna    

Przedszkole Nr 4:im. Kubusia Puchatka
1.    Agnieszka Guz
2.    Edyta Grzesiak
3.    Ewa Liszka        

Przedszkole Nr 5 im. Bajeczka
1.    Edyta Czerw
2.    Alina Czaplińska
3.    Anna Pieczykolan

Przedszkole Nr 6 „Za żywopłotem” im. Marii Kownackiej
1.    Izabela Sawa
2.    Elżbieta Krupa
3.    Małgorzata Sadło

Przedszkole Nr 8 im. Teatralna Ósemka
1.    Małgorzata Nowicka
2.    Małgorzata Usyk
3.    Elżbieta Świątkowska
            
Lista nauczycieli nagrodzonych przez dyrektorów szkół:


Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
1.    Wiktoria Biłan
2.    Tomasz Chałubiński
3.    Elżbieta Garbowska
4.    Joanna Iwaniak-Karwacka
5.    Iwona Janeczek
6.    Dorota Mojska-Bąk
7.    Agnieszka Wereda
8.    Agnieszka Lisowska
9.    Adriana Łysakowska
10.    Anna Madeja
11.    Edyta Pajura
12.    Małgorzata Proskura
13.    Grażyna Miciuła
14.    Monika Sołowiej
15.    Marta Mazurek
16.    Urszula Morelowska
17.    Dorota Niemczycka
18.    Rafał Nowak
19.    Marian Oszajca
20.    Marzena Jańczuk
21.    Elżbieta Sadowska
22.    Andrzej Miciuła
23.    Robert Sołowiej
24.    Marek Kwiecień
25.    Dorota Wertani
26.    Renata Marciniec

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II
1.    Marzena Altmajer – Chwała
2.    Agnieszka Bożko
3.    Barbara Chlebuś
4.    Marta Cięciera
5.    Piotr Galiński
6.    Ewelina Głuchowska
7.    Iwona Grzywna
8.    Mirosława Iłowiecka
9.    s. Irena Kocieł
10.    Maria Liśkiewicz
11.    Roman Łukaszewski
12.    Agata Małek
13.    Agnieszka Rybczyńska – Manachiewicz
14.    Dorota Rzeczycka – Brodzik
15.    Elżbieta Saj-Gilewska
16.    Iwona Sąsiadek
17.    Mariola Stasieczek
18.    Dorota Szewczak
19.    Joanna Szewczuk
20.    Elwira Tubilewicz
21.    Jolanta Wołos
22.    Waldemar Wożakowski
23.    Małgorzata Wróbel
24.    Jerzy Ziniewicz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orląt Lwowskich
1.    Bas Marzena
2.    Bąk Mariusz
3.    Bojarczuk Wiesław
4.    Bolesta Alicja
5.    Bujak Katarzyna    
6.    Cegłowska Kamila    
7.    Dąbrowska Magdalena
8.    Dzik Małgorzata    
9.    Ks. Fidecki Tomasz
10.    Kaniuka – Paradowska Małgorzata
11.    Kornicka Katarzyna
12.    Korszun Mariusz
13.    Krzysztofiak Marzena   
14.    Kuc Jolanta
15.    Łukasik Iwona
16.    Matysiak Ewa
17.    Mąka Bożena
18.    Oleśniewicz Piotr    
19.    Sienkiewicz Marta
20.    Szpakowska-Matczuk Dorota

Przedszkole Nr 1 im. Słoneczna Jedyneczka
1.    Drabik Magdalena
2.    Olchowska Małgorzata
3.    Sawa Urszula
4.    Sokół Ewa


Przedszkole Nr 4:im. Kubusia Puchatka
1.    Ewa Torbiczuk
2.    Ewa Szewczak
3.    Katarzyna Barlakowska
4.    Joanna Lisowska
    
Przedszkole Nr 5 im. Bajeczka
1.    Ewelina Bielesza
2.    Jolanta Gleń
3.    Ewa Głowala
4.    Małgorzata Gwarda
5.    Justyna Szałachwij

Przedszkole Nr 6 „Za żywopłotem” im. Marii Kownackiej
1.    Katarzyna Szumiło
2.    Dorota Szyszka
3.    Beata Zakrzewska-Robak
4.    Katarzyna Kornicka
5.    Marzena Jędrzejewska

Przedszkole Nr 8 im. Teatralna Ósemka
1.    Marta Korowaj
2.    Sylwia Lasota
3.    Beata Kalita
4.    Beata Sędłak
5.    Aneta Hołysz


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ