PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Koncert „TRIBUTE TO LOUIS ARMSTRONG” w wykonaniu Troya „Satchmo” Andersona (USA) z zespołem

Koncert „TRIBUTE TO LOUIS ARMSTRONG”  w wykonaniu Troya „Satchmo” Andersona (USA) z zespołem

Zapraszamy na koncert „TRIBUTE TO LOUIS ARMSTRONG” w wykonaniu Troya „Satchmo” Andersona (USA) z zespołem – 8 grudnia 2019r. o godz. 19:00 w Krasnostawskim Domu Kultury

„TRIBUTE TO LOUIS ARMSTRONG” to projekt, który przywraca do życia słynnego na całym świecie Louisa "Satchmo" Armstronga!  Całość prezentuje się naprawdę zjawiskowo - charakterystyczny głos i brzmienie trąbki, a nawet typowa chusteczka Louisa Armstronga – wszystko to tworzy złudzenie, że słuchamy na żywo legendarnego mistrza trąbki o zachrypniętym głosie.  To podróż w czasie i przestrzeni - czujemy się tak, jakbyśmy nagle znaleźli się kilkadziesiąt lat temu w jakimś zadymionym klubie jazzowym, gdzieś w Nowym Orleanie, Chicago, czy Nowym Jorku.
Występujący na scenie Troy "Satchmo" Anderson to wokalista i trębacz z Florydy, wierna kopia Louisa Armstronga, który nie tylko gra i śpiewa tak jak legendarny oryginał, ale jeszcze w dodatku jest do niego łudząco podobny.  Troy występuje razem z triem polskich muzyków:
prof. Dariuszem Janusem - piano
Marcinem Piszczorowiczem - perkusja
Jackiem Kaliszewskim - kontrabas
Troy "Satchmo" Anderson rozpoczynał swoją karierę służąc jeszcze w US Army na terenie Niemiec. Szybko doszedł jednak do wniosku, że kariera wojskowa jest raczej nie dla niego, że dużo bardziej pociąga go scena, mikrofon i kontakt z żywą publicznością.  Jednakże, służąc jeszcze w armii w Niemczech, Troy uległ ciężkiemu wypadkowi, spadając z wysokości 15 metrów podczas prac przy konstrukcji wielkiego namiotu. Uległ on rozlicznym kontuzjom, połamał sobie kończyny, kości policzkowe, stracił zmysł powonienia, smaku, czucie w wargach. Wydawało się, że przekreśla to raz na zawsze jego karierę artystyczną. Drogą żmudnych ćwiczeń, dopiero po roku odzyskał zdrowie i co było dla niego najważniejsze - czucie w wargach. Wrócił do grania na trąbce i śpiewania, zaczynając jako rekonwalescent właściwie wszystko od początku.  Jego obecne występy na scenie stanowią dowód siły charakteru artysty, który powrót do kariery muzycznej okupił wyrzeczeniami, ciężką pracą i ciągłym przezwyciężaniem bólu.
Koncert „TRIBUTE TO LOUIS ARMSTRONG” to duża dawka swingującego jazzu, dobrej trąbki i zachrypniętego głosu Troya „Satchmo” Andersona.  Z programem tym artysta występował w USA, Meksyku i wielu krajach Europy.  W grudniu będziemy mieli okazję zobaczyć go i posłuchać na żywo także w naszym mieście.   ZAPRASZAMY!

Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ