PORADNIK
DLA MIESZKAŃCA
PORADNIK  KLIENTA
PROJEKTY
EUROPEJSKIE
PROJEKTY EUROPEJSKIE
ODNAWIALNE
ŹRÓDŁA
ENERGII
ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
GOSPODAROWANIE
ODPADAMI
GOSPODAROWANIE ODPADAMI
Aktualności
DRUKUJ ZAPISZ

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny w KDK!

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny w KDK!

Informujemy, że w lutym br. Dyrektor Krasnostawskiego Domu Kultury Damian Kozyrski podpisał umowę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, na mocy której od 1 marca 2020 r. w Krasnostawskim Domu Kultury będzie honorowana Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm i instytucji oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu. Krasnostawski Dom Kultury zobowiązał się do udzielania od marca członkom rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny szczególnych uprawnień tj.:

- bilety do kina Morskie Oko na seanse 2D w cenie 11 zł, a na seanse 3D w cenie 13 zł,

- do 20% zniżki na wydarzenia, dla których jedynym (bezpośrednim) organizatorem jest Krasnostawski Dom Kultury – wydarzenia te będą specjalnie oznaczone logotypem programu.

Jak otrzymać zniżkę?:

- Należy być posiadaczem Karty Dużej Rodziny.

- W celu skorzystania z Rabatu, posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien przed dokonaniem płatności w kasie KDK poinformować kasjera, że posiada Kartę Dużej Rodziny i chciałby na jej podstawie skorzystać z rabatu oraz okazać Kartę wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub studencka).

Mamy nadzieję, że dzięki dołączeniu do programu KDR poszerzy się krąg odbiorców oferty kulturalnej KDK i stanie się ona bardziej rozpoznawalna, nie tylko dla mieszkańców Krasnegostawu.

Ikona pdfCertyfikat , plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [98.02 KB]


Autor: Miasto Krasnystaw
Powrót
MONITOR
POLSKI
MONITOR POLSKI
NIEODPŁATNA
POMOC
PRAWNA
Nieodpłatna pomoc prawna

 

WYBORY
PAŃSTWOWA
KOMISJA
WYBORCZA
WYBORY PAŃSTWOWa Komisja  Wyborcza
RODZINA
500
PLUS
500+
KLAUZULA
INFORMACYJNA

KLAUZULA INFORmacyjna

KALENDARZ
WYDARZEŃ
KALENDARZ  WYDARZEŃ
Tytuł
MATERIAŁY VIDEO
DRUKUJ ZAPISZ