przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI „KRAINA LODU” - STOWARZYSZENIE POD NAPIĘCIEM I CHÓR AMICUS

AKTUALNOŚCI

„KRAINA LODU” - STOWARZYSZENIE POD NAPIĘCIEM I CHÓR AMICUS
29-04-2019

„KRAINA LODU” - STOWARZYSZENIE POD NAPIĘCIEM I CHÓR AMICUS

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników musicalu oraz fanów kultowego filmu „Kraina Lodu”! Stowarzyszenie Pod Napięciem, Chór Amicus oraz Krasnostawski Dom Kultury zapraszają na wieczór pełen znakomitej muzyki i niezwykłych emocji.
Dnia 7 czerwca 2019 r. (piątek) o godzinie 17.00 w KDK-u, po długich i ekscytujących przygotowaniach, z przyjemnością zaprezentujemy Wam premierowy pokaz musicalu „Kraina lodu w Krasnymstawie”. Spektakl opiera się na motywach animacji Walta Disneya i jest pierwszym w Polsce eksperymentem, w którym przenosimy akcję filmu na scenę musicalową. W aktorów wcielą się członkowie chóru Amicus oraz utalentowana młodzież z Krasnegostawu i okolic.

Przeżyj historię z kinowego ekranu na nowo. Wyobraź sobie, że Twoje ulubione postacie filmowe właśnie ożyły i zapraszają Cię do swojego kolorowego, bajkowego świata magii i czarów. Elsa, Anna i Olaf przypomną Ci, że każda historia może się dobrze skończyć, i że Moc jest właśnie w Tobie!

Atrakcje muzyczne i wizualne. Prawdziwa uczta dla oczu i uszu. Nieważne ile masz lat. Zapraszamy wszystkich! Rodziców wraz z dziećmi. Małych i dużych. Młodszych i tych nieco starszych. 12 maja czekamy na Ciebie! Pamiętaj – startujemy o 17.00. Wstęp wolny.

Realizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie pod Napięciem działające przy Krasnostawskim Domu Kultury.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu finansowanego przez Urząd Miasta Krasnystaw.
Informacja i plakat: Stowarzyszenie "Pod Napięciem".
 
 
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone