przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI KIERMASZ LOKALNYCH PRODUKTÓW ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ W BONIEWIE

AKTUALNOŚCI

KIERMASZ LOKALNYCH PRODUKTÓW ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ W BONIEWIE
11-06-2019

KIERMASZ LOKALNYCH PRODUKTÓW ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ W BONIEWIE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Krasnystaw PLUS" we współpracy z Gminą Fajsławice w dniu 16 czerwca 2019 roku o godz.15.00 organizuje KIERMASZ LOKALNYCH PRODUKTÓW ZIEMI KRASNOSTAWSKIEJ W BONIEWIE związany z wdrażaniem Marki Lokalnej ,,Krasna Chata”. Podczas kiermaszu odbędzie się uroczyste otwarcie Centrum Promocji Produktu Lokalnego – Targowiska Gminnego w Fajsławicach ,,Mój Rynek” w Boniewie. Miejsce: Boniewo 43, 21-060 Fajsławice.
Wstęp wolny/uczestnictwo wystawców bezpłatne. Naszym celem jest promocja producentów i twórców produktów lokalnych z obszaru działania LGD ,,Krasnystaw Plus”, tj. gmin powiatu krasnostawskiego. Chcemy, aby ich produkty stały się znakiem promocyjnym pod Marka Lokalną naszego subregionu. Zaczynamy Kiermaszem w Boniewie 16.06.2019 w godzinach od 15.00 do 21.00. Na stoiskach zaprezentują się lokalni wystawcy z okolic Ziemi Krasnostawskiej i zaproszeni wystawcy przez organizatorów ze swoimi produktami spożywczymi, rękodziełem i usługami.
 
W załączeniu przesyłamy plakat informacyjny z programem Kiermaszu oraz regulamin kiermaszu z kartą zgłoszeniową dla wystawców. Serdecznie Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców, producentów, twórców, rękodzielników lokalnych, Koła Gospodyń Wiejskich zajmujących się kulinariami, rękodziełem, sztuką, usługami, produkcją z powiatu krasnostawskiego oraz stowarzyszenia twórców ludowych do uczestnictwa w kiermaszu. Ilość miejsc wystawienniczych ograniczona.
 
Zapewniamy miejsca zadaszone-wiaty wystawiennicze, domki kiermaszowe. Szczegóły organizacyjno-techniczne znajdują się w regulaminie kiermaszu. Delegacje Gmin/Miasta: Prosimy o rozpropagowanie informacji wśród zainteresowanych mieszkańców każdej gminy/oraz miasta Krasnystaw (w tym osoby z Kół Gospodyń Wiejskich). Stół degustacyjny: Podczas kiermaszu w formie ,,Stołu degustacyjnego” odbędzie się prezentacja potraw lokalnych przygotowanych i zgłoszonych do degustacji przez wystawców kulinariów z gmin/miasta objętych działaniem LGD ,,Krasnystaw Plus”.

W związku z powyższym prosimy o wybór spośród zainteresowanych KGW, lokalnych producentów kulinariów po jednej reprezentacji z 10 gmin powiatu krasnostawskiego. Reprezentanci danej gminy /miasta/ zobowiązani będą do przygotowanie lokalnych potraw/potrawy degustacyjnej na stół degustacyjny za kwotę 250,00 złotych brutto/. Rozliczenie nastąpi po wystawieniu przez wykonawcę: rachunku, faktury, rachunku do umowy zlecenia.

Uwaga ! Dokumenty niezbędne do podpisania umowy zlecenia - wypełnienie dokumentów dot. zamawiającego tj. SYNERGIA Sp. z o.o. przez przedstawiciela gminy oraz przekazanie ich wraz z podpisanymi załącznikami pracownikowi LGD Krasnystaw Plus nastąpi w dniu 16.06.2019 r.

- Informacje dotyczące zgłaszanych reprezentacji Gmin prosimy kierować do biura LGD Krasnystaw PLUS: Tel. 82 576 70-49, 506 371 309; email: biuro@lgdkrasnystaw.pl.
Informacje dotyczące zgłaszanych reprezentacji prosimy przekazać do 12 czerwca 2019 roku. W razie pytań prosimy o kontakt: Tel. 82 576 70-49, 506 371 309; email: biuro@lgdkrasnystaw.pl.
 
 
 
 
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone