przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Delegacja z Miasta Krasnystaw w Turijsku

AKTUALNOŚCI

Delegacja z Miasta Krasnystaw w Turijsku
23-07-2019

Delegacja z Miasta Krasnystaw w Turijsku

W dniach 12 -14 lipca br. delegacja z Miasta Krasnystaw odwiedziła ukraińskie miasto partnerskie - Turijsk. Przedstawiciele naszego miasta w składzie: Renata Stangryciuk- Sekretarz Miasta , Patrycja Zdybel- Skarbnik Miasta , Tomasz Żerebiec – Dyrektor MOSiR oraz Marek Piwko - Dyrektor CIS, wzięli udział w wydarzeniu pn. „Dni Turijska”.
W czasie wizyty reprezentanci Krasnegostawu prowadzili rozmowy z burmistrzem oraz pracownikami urzędu. Mieli również możliwość odwiedzić tamtejsze szkoły i przedszkola. Wymiana ta dała możliwość do zaciśnięcia relacji między naszymi miastami oraz opcję wypracowania nowych koncepcji współpracy. Zaprzyjaźnieni samorządowcy w bezpośrednich rozmowach wykazali wiele chęci i możliwości zintensyfikowania tej współpracy na wielu obszarach działań.
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone