przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Delegacja z Miasta Krasnystaw w Püspökladány

AKTUALNOŚCI

 Delegacja z Miasta Krasnystaw w Püspökladány
29-08-2019

Delegacja z Miasta Krasnystaw w Püspökladány

W dniach 19 - 21 sierpnia 2019 r. w Püspökladány na Węgrzech delegację przedstawicieli Urzędu Miasta Krasnystaw gościł wiceburmistrz Zsigmond Kiss. Z okazji święta państwowego Węgier - Powstanie Państwa Węgierskiego, samorząd Miasta Püspökladány zaprosił delegacje z Kraśnika i Krasnegostawu. Nasze miasto reprezentowali radni: Paweł Mazurek, Marek Wrzesiński i Andrzej Smorga.
Wizyta miała charakter oficjalny i była kontynuacją współpracy między samorządami i organizacjami społeczno-kulturalnymi w obu krajach w zakresie handlowym, turystycznym i kulturalnym. Przedstawiciele naszego miasta odwiedzili również Debreczyn, gdzie wzięli udział w paradzie z okazji Święta Kwiatów.
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone