przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt

AKTUALNOŚCI

Finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt
09-10-2019

Finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt

W dniu 5 października na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie rozgrywany był finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt będący jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski w kategoriach młodziczek U13 i juniorek U15.

Juniorki U15  swój turniej rozgrywały na boiskach treningowych przy ul. Sikorskiego, natomiast młodziczki U13 na stadionie miejskim. W obu kategoriach wiekowych wystąpiły też piłkarki Kingi Krasnystaw , które zajęły w juniorkach 3 a w młodziczkach  4 miejsce.

Lubelski związek Piłki Nożnej prowadzący rozgrywki oraz KKS Kinga Krasnystaw gospodarz turnieju, składają podziękowania dla MOSiR-u Krasnystaw za udostępnienie obiektów, natomiast Miastu Krasnystaw oraz firmom Cersanit IV Zakład w Krasnymstawie, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie oraz Bankowi Spółdzielczemu w Krasnymstawie  za ufundowanie nagród rzeczowych, co uświetniło i podniosło rangę zawodów piłkarskich dziewcząt. Pani Dyrektor II LO w Krasnymstawie oraz uczniowie tejże szkoły wsparli nas bezpośrednio przy sprawnym przeprowadzeniu zawodów. Dziękujemy.

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone