przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI 29 listopada 2019 r. w MOPS w Krasnymstawie prowadzony będzie dyżur psychologa

AKTUALNOŚCI

 29 listopada 2019 r. w MOPS w Krasnymstawie prowadzony będzie dyżur  psychologa
21-11-2019

29 listopada 2019 r. w MOPS w Krasnymstawie prowadzony będzie dyżur psychologa

MOPS w Krasnymstawie informuje, że 29 listopada (piątek) 2019 r. prowadzony będzie dyżur psychologa w siedzibie Ośrodka w godzinach od 7:30 do 15:30.

Miejski  Ośrodek  Pomocy Społecznej w Krasnymstawie informuje, że  29 listopada (piątek) 2019 r. prowadzony będzie dyżur  psychologa w siedzibie Ośrodka w godzinach:

  • od  7 30 do  15 30

Poradnictwo prowadzone jest przez doświadczonego i wykwalifikowanego psychologa a zakres poradnictwa zostaje dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Skorzystanie z poradnictwa jest bezpłatne.

W szczególnie uzasadnionej sytuacji istnieje możliwość udzielania poradnictwa poza siedzibą Ośrodka – w miejscu zamieszkania osoby potrzebującej.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt  z kierownikiem projektu:


Poradnictwo świadczone jest w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej pt. „Skuteczna i profesjonalna pomoc społeczna w MOPS  w Krasnymstawie” w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Działania: 2.5 Skuteczna pomoc społeczna w ramach II Osi priorytetowej Efektywne polityki publiczne na rynku pracy, gospodarki i edukacji PO WER.

Ikona pdfPomoc, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [104.74 KB]

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone