przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Św. Mikołaj odwiedził nasze Miasto!

AKTUALNOŚCI

Św. Mikołaj odwiedził nasze Miasto!
06-12-2019

Św. Mikołaj odwiedził nasze Miasto!

Jak co roku, tak i tym razem na Rynek Miejski w Krasnymstawie zawitał św. Mikołaj.

Jak co roku, tak i tym razem na Rynek Miejski w Krasnymstawie zawitał Św. Mikołaj.  Przybyły gość wzbudził duże zainteresowanie wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W trakcie wizyty Burmistrz Krasnegostawu dokonał symbolicznego odpalenia choinki oraz iluminacji świątecznych. Mieszkańcy mieli także możliwość wysłuchania występów muzycznych, przygotowanych przez dzieci z miejskich przedszkoli.

Wszystkim mieszkańcom składamy najserdeczniejsze życzenia Mikołajkowe!

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone