przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Opłatek samorządowy 2019

AKTUALNOŚCI

Stroiki
20-12-2019

Opłatek samorządowy 2019

W Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie odbył się opłatek samorządowy zorganizowany przez Starostę krasnostawskiego- Andrzeja Leńczuka i Burmistrza Krasnegostawu- Roberta Kościuka

W dniu dzisiejszym (20.12 br.) w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie odbył się opłatek samorządowy zorganizowany przez Starostę krasnostawskiego- Andrzeja Leńczuka i Burmistrza Krasnegostawu- Roberta Kościuka.  Uroczystość poprowadził proboszcz parafii pw. Św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie – ks. Jarosław Wójcik.

W wydarzeniu udział wzięli:  przedstawiciele Posła na Sejm RP – Teresy Hałas, przedstawiciel Marszałka Województwa Lubelskiego, przedstawiciel Wojewody Lubelskiego, duchowni parafii z terenu powiatu, wójtowie gmin z powiatu krasnostawskiego, radni powiatu krasnostawskiego z przewodniczącym na czele, radni Miasta Krasnystaw wraz z przewodniczącym Rady Miasta Krasnystaw i zaproszeni goście.

Spotkanie rozpoczęto modlitwą i kolędą „Wśród nocnej ciszy” . Wszyscy uczestnicy spotkania podzielili się wspólnie opłatkiem, składając sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone