przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Nowy rok- nowe umiejętności. Zapraszamy na bezpłatne szkolenia!

AKTUALNOŚCI

Nowy rok- nowe umiejętności. Zapraszamy na bezpłatne szkolenia!
30-01-2020

Nowy rok- nowe umiejętności. Zapraszamy na bezpłatne szkolenia!

Szkolenia w ramach realizowanego przez Miasto Krasnystaw projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Miasta Krasnystaw”.

Od początku stycznia trwają nieodpłatne szkolenia w ramach realizowanego przez Miasto Krasnystaw projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Miasta Krasnystaw”. Do tej pory mieszkańcy pogłębiali swoją wiedzę w ramach modułów „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Kultura w sieci” oraz „Działam w sieciach społecznościowych”.
Równolegle do odbywających się zajęć trwa rekrutacja osób zainteresowanych udziałem w  kolejnych edycjach szkoleń. Zajęcia będą odbywały się w lutym i marcu br. w dni powszednie w godzinach popołudniowych (4 dni po 4 godziny), bądź w weekendy. Szkolenia, każde w wymiarze 16 godzin, zostaną przeprowadzone w 10-cio osobowych grupach. Uczestnikom zostaną zapewnione materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu komputerowego. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska, a nauka zostanie dostosowana do poziomu i umiejętności uczestników. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Szczegółowy opis modułów szkoleniowych znajduje się na stronie www.krasnystaw.pl/e-misja.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniach proszone są o kontakt z biurem projektu w Urzędzie Miasta Krasnystaw, Plac 3 Maja 29, pokój nr 8 (I piętro) bądź pod numerem telefonu 82 576 21 57 wew. 113.

Do udziału w projekcie zapraszamy również osoby spoza miasta, które nie brały udziału w analogicznym projekcie w innej gminie.

Projekt „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Miasta Krasnystaw” realizowany jest w ramach konkursu grantowego FRDL Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Edukacji Pozaformalnej „Meritum” pn. „e- MISJA – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa lubelskiego i podkarpackiego” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020, Osi priorytetowej nr III: „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie 3.1: „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone