przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Miasta Krasnystaw”

AKTUALNOŚCI

Bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Miasta Krasnystaw”
04-02-2020

Bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Miasta Krasnystaw”

Mieszkańcy, którzy chcieliby nauczyć się skutecznie załatwiać sprawy prywatne, biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem Internetu zapraszamy na zajęcia, które odbędą się w godzinach 14.00-18.00 w dniu 7, 10, 11 i 12 lutego.

Jeszcze w tym tygodniu rozpoczyna się kolejna edycja bezpłatnych szkoleń w ramach projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Miasta Krasnystaw”. Mieszkańcy, którzy chcieliby nauczyć się skutecznie załatwiać sprawy prywatne, biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem Internetu zapraszamy na zajęcia, które odbędą się w godzinach 14.00-18.00  w dniu 7, 10, 11 i 12 lutego. Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 82 576 21 57 wew. 113. Liczba miejsc ograniczona.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik nabędzie umiejętności, poprzez wykorzystanie sieci, zarządzania kontem bankowym, dokonywania płatności, realizowania zakupów, rezerwowania podróży, płacenia podatków oraz nauczy się, jak korzystać z podstawowych usług e-administracji, m.in. wnioskując o wydanie zaświadczenia, świadczenia czy też występując o dowód osobisty –wszystko w sposób elektroniczny, szybko i bezpiecznie.

Uczestnikom zostaną zapewnione materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu komputerowego. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska, a nauka zostanie dostosowana do poziomu i umiejętności uczestników.

Projekt „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Miasta Krasnystaw” realizowany jest w ramach konkursu grantowego FRDL Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Edukacji Pozaformalnej „Meritum” pn. „e- MISJA – Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa lubelskiego i podkarpackiego” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020, Osi priorytetowej nr III: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie 3.1: „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone