przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny w KDK!

AKTUALNOŚCI

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny w KDK!
21-02-2020

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny w KDK!

Informujemy, że w lutym br. Dyrektor Krasnostawskiego Domu Kultury Damian Kozyrski podpisał umowę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, na mocy której od 1 marca 2020 r. w Krasnostawskim Domu Kultury będzie honorowana Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm i instytucji oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu. Krasnostawski Dom Kultury zobowiązał się do udzielania od marca członkom rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny szczególnych uprawnień tj.:

- bilety do kina Morskie Oko na seanse 2D w cenie 11 zł, a na seanse 3D w cenie 13 zł,

- do 20% zniżki na wydarzenia, dla których jedynym (bezpośrednim) organizatorem jest Krasnostawski Dom Kultury – wydarzenia te będą specjalnie oznaczone logotypem programu.

Jak otrzymać zniżkę?:

- Należy być posiadaczem Karty Dużej Rodziny.

- W celu skorzystania z Rabatu, posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien przed dokonaniem płatności w kasie KDK poinformować kasjera, że posiada Kartę Dużej Rodziny i chciałby na jej podstawie skorzystać z rabatu oraz okazać Kartę wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub studencka).

Mamy nadzieję, że dzięki dołączeniu do programu KDR poszerzy się krąg odbiorców oferty kulturalnej KDK i stanie się ona bardziej rozpoznawalna, nie tylko dla mieszkańców Krasnegostawu.

Ikona pdfCertyfikat , plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [98.02 KB]

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone