przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Komunikat Burmistrza Krasnegostawu z dnia 30 marca 2020 r.

AKTUALNOŚCI

Komunikat Burmistrza Krasnegostawu  z dnia 30 marca 2020 r.
30-03-2020

Komunikat Burmistrza Krasnegostawu z dnia 30 marca 2020 r.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w naszym kraju, mając na uwadze bezpieczeństwo, informuję Mieszkańców, iż Urząd Miasta Krasnystaw pracuje w systemie zamkniętym. Wszystkie sprawy, które nie wymagają obecności w urzędzie można załatwiać telefonicznie lub e-mailowo (email: miasto@krasnystaw.pl) w godz. 7.30-15.30.
Wykaz telefonów poniżej.

Ponadto, zwracam się jeszcze raz do wszystkich Państwa z apelem, aby w sytuacji, gdy istnieje konieczność wizyty w urzędzie, to wówczas proszę o wcześniejsze wstępne uzgodnienie sprawy oraz terminu wizyty telefonicznie lub e-mailowo. Godziny otwarcia Urzędu dla petentów, zgodnie z wcześniejszym komunikatem z dnia 19 marca 2020 r.

 

Jednocześnie informuję, że zgodnie z Komunikatem Rządu RP wymagalne terminy na załatwienie spraw ulegają wydłużeniu.

 

Apeluję również do osób, które wróciły z krajów, gdzie występuje koronawirus, aby pozostały w domach, nie pojawiały się w miejscach publicznych

bagatelizując powagę sytuacji.

 

Dbajmy o swoje bezpieczeństwo i osób nam najbliższych, ale również osób, z którymi spotykamy się na co dzień. Zachowanie ostrożności  wobec zagrożenia jest obowiązkiem nas wszystkich.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej, mediów społecznościowych oraz na drzwiach Urzędu Miasta Krasnystaw.

NIE MUSISZ WYCHODZIĆ – ZOSTAŃ W DOMU!

 

Burmistrz Krasnegostawu

(-) Robert Kościuk

 

Ikona pdfWykaz telefonów Urzędzie Miasta Krasnystaw, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [165.17 KB]

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone