przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Chmielaki Krasnostawskie 2020 - Informacja !

AKTUALNOŚCI

chmiel
14-05-2020

Chmielaki Krasnostawskie 2020 - Informacja !

Szanowni Państwo,
     W imieniu Organizatorów „50 Chmielaków Krasnostawskich” informuję, iż stosownie do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie uczestników wydarzenia, z powodu zwiększonego prawdopodobieństwa zarażenia się wirusem SARS-Cov-2, podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej imprezy w dotychczasowej, festiwalowej formule.
     Chmielaki Krasnostawskie to największa i najstarsza impreza piwna w Polsce, a ich jubileusz zasługuje na wspaniałą oprawę i możliwość przyjazdu tysięcy miłośników piwa i dobrej zabawy.
     Jesteśmy pewni, że wielu z Państwa chciałoby, w tym Jubileuszowym roku, odwiedzić nasze Miasto. Jednak sytuacja, jaka wystąpiła w związku z wprowadzeniem stanu epidemii, nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie, wprowadziła szereg ograniczeń i spowodowała, że zorganizowanie Chmielaków w dotychczasowej formie stało się niemożliwe.

     W związku z tym, informujemy, że uroczyste obchody Jubileuszu jesteśmy zmuszeni przełożyć na 2021 rok, by móc wspólnie z Państwem radośnie świętować 50-lecie Chmielaków Krasnostawskich.
    W imieniu Organizatorów, zapewniamy jednak, że jeszcze w tym roku odbędą się wydarzenia, które rozpoczną fetowanie Jubileuszu 50-lecia Chmielaków Krasnostawskich.
     Na finał wydarzenia zapraszamy w dniach 20-22 sierpnia 2021 r.

     O planowanych imprezach, które rozpoczną obchody Jubileuszu w tym roku, będziemy Państwa informowali na bieżąco.
     Jesteśmy przekonani, że pomimo tego, iż dołożylibyśmy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo, przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego i organizacyjnego, to nie moglibyśmy zagwarantować Państwu pełnego bezpieczeństwa zdrowotnego podczas tak dużej imprezy.
     Doceniamy to, jakich mamy gości i wierzymy, że zrozumiecie Państwo powagę zaistniałej  sytuacji.
     Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy mieli w swoich planach przyjazd do Krasnegostawu i czekali na ten wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, przedostatni weekend sierpnia.
 
W imieniu Organizatorów
Burmistrz Krasnegostawu
(-) Robert Kościuk
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone