przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Dofinansowanie na budowę nowego placu zabaw przy ul. Mostowej

AKTUALNOŚCI

Dofinansowanie na budowę nowego placu zabaw przy ul. Mostowej
22-05-2020

Dofinansowanie na budowę nowego placu zabaw przy ul. Mostowej

W dniu 20 maja br. Miasto Krasnystaw i Województwo Lubelskie zawarły umowę na realizację zadania pn. „Budowa ogólnodostępnego placu zabaw przy ul. Mostowej w Krasnymstawie”.

Szacowana wartość projektu to 60.752,14 zł, z czego 23.656,00 zł stanowi dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2  ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zakres inwestycji obejmuje wybudowanie na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie ogólnodostępnego placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Głównym elementem wyposażenia będzie zestaw zabawowy składający się z dwóch wież z daszkiem, dwóch zjeżdżalni, tuby do przejścia, piaskownicy z 6 siedziskami, schodków, trapu przejściowego, dwóch gier na ściankach bocznych. Poza tym dzieci będą mogły skorzystać z huśtawek, bujaków i tablic edukacyjnych. Zaplanowany jest także montaż elementów małej architektury takich jak ławki oraz stoliki z siedziskami.

 

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone