przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Zajęcia wracają do KDK

AKTUALNOŚCI

Zajęcia wracają do KDK
03-09-2020

Zajęcia wracają do KDK

Po wakacyjnej przerwie do Krasnostawskiego Domu Kultury wracają zajęcia edukacji kulturalnej.
Już od 7 września zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Ze względu na zagrożenie COVID-19 wszystkie zajęcia będą odbywały się w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym, z którym można zapoznać się w Krasnostawskim Domu Kultury oraz na stronie www.kultura.krasnystaw.pl
Szczegóły oferty:
W poniedziałki i środy zapraszamy na zajęcia tańca współczesnego z elementami jazzu, podstaw baletu i tańca scenicznego dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 17 lat. Zajęcia prowadzi Szkoła Tańca Żan-Tan. Zapisy i dodatkowe informacje pod nr telefonu 795 062 125. Zajęcia płatne. Szkoła Żan-Tan prowadzi również naukę tzw. pierwszego tańca na wesela – zapisy i terminy ustalane indywidualnie.
We wtorki i czwartki zapraszamy na zajęcia tańca towarzyskiego prowadzone przez Szkołę Tańca Top-Art z Lublina. Zajęcia prowadzone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy i dodatkowe informacje pod nr telefonu 790 208 856. Zajęcia płatne.
W poniedziałki zapraszamy na zajęcia rękodzieła artystycznego z elementami twórczości ludowej, które poprowadzi Sylwia Czapla. Zajęcia bezpłatne dla dzieci i rodziców. Pierwsze zajęcia odbędą się 14 września o godz. 16:30 w Sali Plastycznej.
Od 15 września we wtorki zapraszamy dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia plastyczne, które będzie prowadziła Magdalena Wróbel w Sali Plastycznej.
Od września w każdą środę zapraszamy także na spotkania Klubu Seniora Krasnostawskiego Domu Kultury, które odbywają się w Sali Konferencyjnej.
We wtorki i piątki o godz. 18:00 zapraszamy młodzież i dorosłych na bezpłatne zajęcia teatralne, które poprowadzi Hovhannes Aleksanyan w Sali Muzycznej.
Pod koniec września pojawią się informacje na temat zajęć wokalnych i muzycznych prowadzonych przez Monikę Pohl.
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone