przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Upominki dla seniorów i osób potrzebujących

AKTUALNOŚCI

mikołaj
16-12-2020

Upominki dla seniorów i osób potrzebujących

Burmistrz Krasnegostawu – Robert Kościuk dołączył do tegorocznej akcji „Wybierz sobie Mikołaja” organizowanej po raz kolejny przez redakcję Super Tygodnia Chełmskiego.

Tym razem akcja była adresowana przede wszystkim do seniorów, którym w trudnym okresie pandemii i izolacji organizatorzy chcieli sprawić choć trochę radości. Zasady były proste. Czytelnicy gazety pisali listy do wybranych Mikołajów z prośbą o upominek dla siebie lub dla kogoś, kto potrzebował wsparcia i pomocy przed świętami.

Burmistrz Krasnegostawu obdarował upominkami dwie krasnostawianki: Panią Mariannę Maciejewską oraz Panią Bronisławę Śliwę, z którymi spotkał się 15 grudnia w Dziennym Domu Pomocy Społecznej. Ponadto Pani Feliksa Omiotek otrzymała świąteczny prezent od Wicestarosty Marka Nowosadzkiego. W spotkaniu uczestniczył także dziennikarz Super Tygodnia.

Panie biorą aktywny udział w życiu społecznym miasta. Mimo zaawansowanego wieku i różnych dolegliwości z tym związanych, czują się młodo i już nie mogą doczekać się powrotu do zajęć w DDPS.

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone