przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Koncert Katarzyny Żak w KDK

AKTUALNOŚCI

żak
24-02-2021

Koncert Katarzyny Żak w KDK

W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 6 marca o godz. 18:00 do Sali Widowiskowej na koncert Katarzyny Żak pt. „Piosenki na życzenie”.
W ramach recitalu usłyszycie Państwo znane i lubiane piosenki takich autorów jak: Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Magdalena Czapińska czy Marian Hemar. Repertuar Katarzyny Żak uzupełnią nowe polskie przeboje w jej aktorskiej interpretacji. Wokalistce na fortepianie towarzyszyć będzie Hadrian Filip Tabęcki.
Katarzyna Żak - polska aktorka filmowa i telewizyjna. Prywatnie żona aktora Cezarego Żaka. Zawodowo niezapomniana Sulejukowa w serialu „Rancho” i Alina Krawczyk w „Miodowych latach”. Zagrała również  w: „Seszelach”, „Księdze wielkich życzeń” czy „13 posterunku”. Przez wiele lat była aktorką Teatru Rampa w Warszawie, gdzie zapętana została z ról w spektaklach: „Conte”, „Brat naszego Boga” czy „Kandyd czyli optymizm”.
Zapowiada się humorystyczno-nostalgiczny wieczór. Serdecznie zapraszamy!
Bilety w cenie 40 zł (50 zł w dniu koncertu, 35 zł Karta Dużej Rodziny) do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl.
Koncert odbędzie się w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym.

fg

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone