przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Spektakl komediowy „Miłosna pułapka” w KDK

AKTUALNOŚCI

spektakl
08-03-2021

Spektakl komediowy „Miłosna pułapka” w KDK

 

Dnia 14 marca o godz. 17:00 w Krasnostawskim Domu Kultury, po długiej przerwie, odbędzie się spektakl teatralny! Będziecie Państwo mogli zobaczyć komedię romantyczną „Miłosna pułapka” w gwiazdorskiej obsadzie! 
 
W spektaklu wystąpią: Adrianna Biedrzyńska, Mikołaj Krawczyk, Artur Dziurman i Alicja Kwiatkowska.
 
Bilety do nabycia w kasie KDK oraz online na www.bilety.krasnystaw.pl i www.kupbilecik.pl 
 
Spektakl odbędzie się w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym.
 
O spektaklu:
Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo aktorka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek...
Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona?
Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną?
A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?
 
spektakl
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone