przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Maraton filmowy „Double Mads” w KDK

AKTUALNOŚCI

maraton
12-03-2021

Maraton filmowy „Double Mads” w KDK

Krasnostawski Klub Miłośników Dobrego Kina powraca po dłuższej przerwie!
Zapraszamy Państwa na maraton filmowy „Double Mads” - 22 marca na ekranie kina MORSKIE OKO będziemy mogli zobaczyć dwa filmy z wyjątkowym duńskim aktorem Madsem Mikkelsenem.
W trakcie maratonu "DOUBLE MADS" zobaczymy filmy „NA RAUSZU” oraz „JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI”.
GODZ. 17:00 – „NA RAUSZU”
GODZ. 19:00 – „JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI”
Bilet na maraton - 30 zł 
Bilet na jeden film - według regularnego cennika
Dostępne w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl 
 
Więcej o filmach:
„NA RAUSZU”
Ten eksperyment to jazda bez trzymanki! „Na rauszu” opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka czegoś mocniejszego pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować.
Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu alkoholu we krwi – przez cały dzień, również w pracy…
„JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI”
Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet!
Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.
Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone