przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Bliźniacza broń Kingi Krasnystaw

AKTUALNOŚCI

Kinga
16-04-2021

Bliźniacza broń Kingi Krasnystaw

 

Zainteresowanie stacji telewizyjnej TVN i lokalnego tygodnika „Super Tydzień” niezwykłą sytuacją, że w jednej drużynie KKS Kinga Krasnystaw mamy trzy pary bliźniaczek, doskonale zbiegło się z obchodami XX-lecia klubu.
 
W marcu ekipa TVN kręciła materiał o naszej drużynie i występujących w niej zawodniczkach. Kluczowe ujęcia planu zdjęciowego „kręcone” były na starym mieście w Krasnymstawie. W programie znalazły się również wywiady z rodzicami zawodniczek. 
 
Na stadionie miejskim rozegrany został wewnętrzny sparing juniorki-seniorki KKS Kinga Krasnystaw, a po meczu odbyły się wywiady z naszymi bliźniaczkami. 
 
12 kwietnia w programie „Dzień Dobry TVN” przeprowadzono rozmowę z dziewczętami i wyemitowano materiał o nich. Trzy pary bliźniaczek reprezentujących klub to Michalina i Martyna Mazurkiewicz, Karolina i Dominika Stęplowskie oraz Magdalena i Łucja Brodzkie. Wszystkie dziewczęta występują w naszym zespole juniorek i są kluczowymi zawodniczkami drużyny  prowadzonej przez trenera Sebastiana Kowińskiego.
 
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone