przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej dot. „Budowy przeprawy mostowej w...

AKTUALNOŚCI

przeprawa
20-04-2021

Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej dot. „Budowy przeprawy mostowej w Krasnymstawie na rzece Wieprz”

 

    W piątek 16 kwietnia br. podpisana została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa przeprawy mostowej w Krasnymstawie na rzece Wieprz (km 197 + 240)” wraz z drogami dojazdowymi. Wykonawcą prac o wartości 944.886,00 złotych brutto jest PWS PROJEKT Paweł Sikora. 
 
    Zamówienie obejmuje swoim zakresem:
1) opracowanie realnej koncepcji, dokumentacji projektowej zgodnie z wymaganiami przepisów środowiskowych oraz projektu budowlanego dla budowy przeprawy mostowej na rzece Wieprz wraz z drogami dojazdowymi do ul. Nieczaja i ul. Kaczej;
2) opracowanie realnej koncepcji, dokumentacji projektowej zgodnie z wymaganiami przepisów środowiskowych oraz projektu budowlanego dla budowy, rozbudowy lub przebudowy dróg dojazdowych do przeprawy mostowej w ramach zadania pn.: „Budowa układu komunikacyjnego ulic: Kołowrót, Kacza, Gawryłowa, Nieczaja w Krasnymstawie”, zapewniającego połączenie drogi powiatowej ul. Kościuszki z drogą wojewódzką ul. Rejowiecką.
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone