przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Konkurs kulinarny „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich

AKTUALNOŚCI

bitwa
26-04-2021

Konkurs kulinarny „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich

Trwa nabór do konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”, skierowanego do Kół Gospodyń Wiejskich, którego formuła musiała ulec zmianie w związku z trwającą pandemią. Zadaniem Kół Gospodyń Wiejskich będzie prezentacja potrawy regionalnej w formie opisu receptury i przepisu wykonania tradycyjnej potrawy regionalnej oraz krótkiego filmu wideo (max. 120 sekund). Nabór prac konkursowych odbędzie się wyłącznie poprzez formularz internetowy, który jest dostępny na stronie www.bitwaregionow.pl .
 
„Bitwa Regionów” to ogólnopolski konkurs kulinarny, w którym reprezentacje Kół Gospodyń Wiejskich przygotowują regionalną potrawę w oparciu o własną recepturę i rodzime produkty. Celem przedsięwzięcia  jest promowanie regionalnych potraw, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. 
 
Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszenia, których statutowym celem jest promowanie regionalnych potraw, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych. 
 
Ważne!
Ww. Koła Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszenia muszą posiadać osobowość prawną i własny rachunek bankowy zarejestrowany na ten podmiot.
 
Termin składania zgłoszeń do konkursu upływa z dniem 31.06.2021 r. 
 
Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.bitwaregionow.pl .
 
 
bitwa
 bitwa
 
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone