przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Koncert Janusza Radka w Krasnostawskim Domu Kultury

AKTUALNOŚCI

kdk
07-06-2021

Koncert Janusza Radka w Krasnostawskim Domu Kultury

 

Szanowni Państwo, chcemy podzielić się z Wami radosną nowiną. Po wielu perypetiach mamy ustaloną datę wielokrotnie przekładanego koncertu. Dnia 12 czerwca 2021 r. w Krasnostawskim Domu Kultury wystąpi długo oczekiwany Janusz Radek!
 
Będzie to pierwszy koncertowy weekend po zniesieniu obostrzeń i otwarciu kultury. Będzie to też specjalny prezent dla Państwa z okazji naszego powrotu, do w miarę normalnej pracy.
 
Zapraszamy w sobotę, 12 czerwca 2021, o godz. 17:00 do Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury.
Odbiór wejściówek od 2 czerwca w kasie KDK, ul. Okrzei 10. Informacje pod nr tel. 82 576 22 18.
 
Koncert odbędzie się w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym. Liczba miejsc ograniczona. O dostępności miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
Janusz Radek to znany polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek rozszerzał swoją działalność artystyczną na coraz to nowsze muzyczne przestrzenie.
 
Swoją karierę rozpoczynał od wykonywania piosenek poetyckich, m.in. aranżacji utworów Leopolda Staffa, Bolesława Leśmiana. Na początku lat 90. Radek zaangażował się w działalność kabaretową, występował również w zespołach rockowych i punkrockowych. Był także jednym z solistów Tryptyku Świętokrzyskiego z muzyką Piotra Rubika.
 
kdk
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone