przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Informacja o utrudnieniach w ruchu podczas Tour de Pologne

AKTUALNOŚCI

tdp
04-08-2021

Informacja o utrudnieniach w ruchu podczas Tour de Pologne

 

W  związku ze zbliżającym się 78. Tour de Pologne UCI World Tour, którego trasa będzie przebiegała przez Krasnystaw, informujemy o ograniczeniach w ruchu drogowym, które pojawią się w naszym mieście w dniu 9 sierpnia 2021 r. 
 
Czasowe utrudnienia w przejeździe przez miasto pojawią się w godzinach 16.00- 18.00 na trasie wyścigu tj. na ulicach: Borowej, Kłosowskiego, Krakowskie Przedmieście, Piłsudskiego, Placu 3 Maja, Mostowej i Rejowieckiej. Od godziny 15.30 w obrębie Rynku Miejskiego montowana będzie scenografia premii lotnej. 
 
Ponadto prosimy, aby w godzinach 12.00- 18.00 w dniu 9 sierpnia nie parkować w zatoczkach postojowych przy ul. Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Kościelną w kierunku Placu 3 Maja), a także w miejscach usytuowanych w obrębie Placu 3 Maja: odcinek od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Żurka oraz odcinek od skrzyżowana z ul. Żurka do skrzyżowania z ul. Mostową. 
 
W czasie wyścigu ruchem drogowym będą kierowały policja i służby porządkowe, dlatego prosimy o stosowania się do zaleceń funkcjonariuszy.
 
Poniżej przedstawiamy schemat przebiegu trasy 78. Tour de Pologne UCI World Tour przez Krasnystaw.
 
 tdp
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone