przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Miasto Krasnystaw na trasie Tour de Pologne 2021

AKTUALNOŚCI

TdP
10-08-2021

Miasto Krasnystaw na trasie Tour de Pologne 2021

 

   Mieszkańcy Krasnegostawu tłumnie zebrali się w Rynku Miejskim, aby dopingować kolarzy. Zebranym kibicom czas oczekiwania na zawodników umilały występy wokalne Piotra Jaworskiego i Cezarego Bojankowskiego oraz soliści i formacje tancerzy Akademii Tańca Freak Dance. Najmłodszym udostępniona została strefa aktywności (tzw. „dmuchańce”), a Miejski Ośrodek Spotu i Rekreacji w Krasnymstawie zorganizował konkursy sportowe z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo Powiatowa Komenda Policji w Krasnymstawie prowadziła akcję znakowania rowerów. 
 
   Główna atrakcją wydarzenia było losowanie roweru. Nagroda ufundowana przez Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie trafiła do Pani Sylwii Kobyłki, która aktywnie kibicowała biorącym udział w Tour de Pologne kolarzom. Rower przekazał Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Krasnymstawie – Radosław Chmielewski. 
 
   Lotną premię Lotto w Krasnymstawie wygrał Michał Kwiatkowski z ekipy Ineos Grenadiers.
 
   Serdecznie dziękujemy za pomoc w zabezpieczeniu trasy wyścigu oraz zapewnieniu bezpieczeństwa kolarzy i kibiców funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Krasnymstawie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie, Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie oraz druhom Ochotniczej Straży Pożarnej Krakowskie Przedmieście oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Zastawie. 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone