przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI 50. Chmielaki Krasnostawskie

AKTUALNOŚCI

2021
13-08-2021

50. Chmielaki Krasnostawskie

 
 
Jubileuszowe 50. Chmielaki Krasnostawskie to trzydniowa feta na cześć złotego trunku połączona z szeregiem niepowtarzalnych wydarzeń kulturalnych. Bogaty program artystyczny obejmuje dwie sceny umieszczone w najbardziej reprezentacyjnych miejscach Krasnegostawu - Rynku Miejskim i terenie odrestaurowanego Dworku Starościńskiego. W ciągu trzech dni będziemy mogli podziwiać wykonawców z Polski, Japonii i Wielkiej Brytanii. W Krasnymstawie zagrają m.in. Lady Pank, Cleo, Viki Gabor, Sławomir, Jan Ptaszyn Wróblewski czy Jack Moore – syn Gary Moora. 
 
Ponadto na najmłodszych czeka wesołe miasteczko. Miłośnikom rękodzieła dedykujemy Kiermasz Sztuki Ludowej. Wśród imprez towarzyszących mamy: Półmaraton Chmielakowy, Piknik Paralotniowy „Chmieloty”, Zlot pojazdów zabytkowych, Wycieczkę z Pianką, Turniej Poetycki o Chmielakowy Antałek oraz barwny korowód ulicami miasta. Po raz kolejny wspólnie wybierzemy Miss Chmielaków. Po latach do programu wraca Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego, który odbędzie się w dniach 18-19.09 i będzie miał status Grand Prix Polski. Po raz pierwszy (28.08) odbędzie się Chmielakowy Maraton Rowerowy MTB.
 
Ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią Covid-19 w tym roku nie będzie strefy disco, a impreza odbędzie się w aktualnie panującym reżimie sanitarnym.
 
Wszystkie szczegóły imprezy na http://chmielaki.pl/  i na https://www.facebook.com/chmielaki 
 
Chmielaki nie byłyby tak atrakcyjne, gdyby nie nasi Złoci Partnerzy – jesteśmy dumni, że razem z nami świętują Województwo Lubelskie, Lotto i Fundacja KGHM Polska Miedź. Kłaniamy się nisko wszystkim partnerom, sponsorom i patronom. 
 
ŚWIĘTUJEMY RAZEM!
 

Plakat wydarzenia Chmielaki

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone