przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Konsultacje tras przebiegu linii CPK przez miasto. Zgłoś swoje uwagi!

AKTUALNOŚCI

biało-żółty pociąg
08-11-2021

Konsultacje tras przebiegu linii CPK przez miasto. Zgłoś swoje uwagi!

 

W związku z prowadzonymi konsultacjami społecznymi dotyczącymi opracowania Studium Techniczno- Ekonomiczno- Środowiskowego (STEŚ) dla zadania pn. „Budowa linii kolejowych: nr 54 Trawniki- Krasnystaw i nr 56 Wólka Orłowska- Zamość- Tomaszów Lubelski- Bełżec” realizowanego na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego zachęcamy mieszkańców do składania uwag dotyczących proponowanych tras przebiegu linii szybkiej kolei przez Krasnystaw.
 
Wypełnione formularze z uwagami prosimy składać do dnia 15 listopada 2021 r. wybierając jedną z poniższych możliwości  :

1) elektronicznie, przez stronę: https://www.cpk.pl/pl/dla-mieszkancow/studium-techniczno-ekonomiczno-srodowiskowe-dla-budowy-linii-kolejowej-nr-nr-54-trawniki-krasnystaw-i-nr-56-wolka-orlowska-zamosc-tomaszow-lubelski-belzec
2) wrzucając wypełniony wniosek do odpowiedniego pojemnika umieszczonego na parterze budynku Urzędu Miasta Krasnystaw, w godzinach jego pracy, tj. poniedziałek, środa, czwartek, piątek – 7.30-15.30, wtorek - 8.00-16.00. Wniosek widoczny jest w załączniku  poniżej, wydrukowane ankiety są również dostępne na partnerze Urzędu Miasta Krasnystaw.

 

Materiały informacyjne:


Mapa :

mapa


Broszura :

Ikona pdfBroszura

Ankieta :

Ikona docxTRW-BŁŻ Ankieta

 

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone