przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Mikołajki w kinie Morskie Oko

AKTUALNOŚCI

Mikołaj siedzący na osnieżonej gałęzi
03-12-2021

Mikołajki w kinie Morskie Oko

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na mikołajkowe seanse w kinie Morskie Oko.

W dniach 6-7 grudnia będzie można obejrzeć film Disney’a „Nasze magiczne Encanto”. Animacja opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją. W filmie usłyszymy zupełnie nowe piosenki zdobywcy nagród Emmy®, GRAMMY® i Tony Award® Lin-Manuela Mirandy („Hamilton”, „Vaiana”). Za reżyserię odpowiadają Byron Howard („Zwierzogród”, „Zaplątani”) i Jared Bush (współreżyser „Zwierzogrodu”), współpreżyseruje Charise Castro Smith (scenarzystka „The Death of Eva Sofia Valdez”), a role producentów objęli Clark Spencer i Yvetta Merino.

Dla widzów mamy niespodzianki prosto od Św. Mikołaja, który zapowiedział, że jak mu czas pozwoli to zjawi się osobiście w Krasnostawskim Domu Kultury.

Godziny seansów: 6 grudnia – 9:15, 11:15, 14:00, 16:00, 18:00. 7 grudnia – 9:15, 11:15, 15:15, 17:15. Bilety można kupić w kasie KDK i na www.bilety.krasnystaw.pl.

Seanse odbywają się aktualnym reżimie sanitarnym.

Zapraszamy do kina!

 

plakat Encanto

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone