przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Krasnystaw ma szansę zostać najpiękniej świątecznie rozświetlonym miastem w Polsce

AKTUALNOŚCI

logo Krasnystaw naturalnie
14-12-2021

Krasnystaw ma szansę zostać najpiękniej świątecznie rozświetlonym miastem w Polsce

 

 

Miasto Krasnystaw bierze udział w plebiscycie „Świeć się z Energą 2021 – Świetlna Stolica Polski”. Konkurs ma na celu wyłonienie, w drodze głosowania czytelników i internautów, najpiękniej oświetlonego instalacjami świątecznymi miasta w Polsce oraz nadanie mu tytułu „Świetlnej stolicy Polski”.

Pierwszy, wojewódzki etap konkursu będzie trwać do dnia 11.01.2022 r. do godz. 12:00. Awans do drugiego etapu- finału ogólnopolskiego uzyskuje jedno miasto w każdym województwie, które zdobyło największą liczbę głosów.

Kandydaci, którzy w pierwszym, wojewódzkim etapie konkursu w każdym województwie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają: sprzęt AGD o wartości 10 000 zł brutto, który włodarze zwycięskich miast, będą mogli przekazać na wskazany przez siebie cel charytatywny. Kandydat, którzy w drugim, ogólnopolskim etapie konkursu plebiscytowego zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma: tytuł „Świetlnej stolicy Polski 2021” nagrodę w postaci sprzętu AGD oraz voucher na instalację fotowoltaiczną o łącznej wartości 40 000 zł brutto, który włodarz zwycięskiego miasta będzie mógł przekazać na wskazany przez siebie cel charytatywny.

Głosowanie w plebiscycie odbywa się poprzez stronę: https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/1011129

Głosować można codziennie, oddając na wybrane miasto nawet 10 głosów.

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone