przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Informacja o sposobie doręczania decyzji podatkowych na 2022 rok

AKTUALNOŚCI

logo Krasnystaw naturalnie
10-02-2022

Informacja o sposobie doręczania decyzji podatkowych na 2022 rok

 

Szanowni Państwo,

Już po raz kolejny Urząd Miasta Krasnystaw organizuje akcję doręczania Mieszkańcom Krasnegostawu decyzji w sprawie wymiaru podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego oraz zawiadomień o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rok 2022.

Akcja doręczania decyzji rozpocznie się 10 lutego i potrwa do 28 lutego.

Dbając o Państwa wygodę i bezpieczeństwo wszyscy upoważnieni pracownicy Urzędu Miasta, a także sołtysi będą doręczać decyzje podatkowe osobiście, wyposażeni w środki ochrony osobistej, takie jak maseczki, preparaty do dezynfekcji rąk oraz rękawiczki, zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa oraz dystansu społecznego wprowadzonymi przez Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Odbiór decyzji  trzeba potwierdzić odręcznym podpisem, dlatego też prosimy o przygotowanie własnego długopisu, co z pewnością zapewni Państwu dodatkowy komfort.

Niezaprzeczalnym atutem akcji jest możliwość odebrania decyzji podatkowej w całkowicie bezpieczny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu na pocztę i oczekiwania w długich kolejkach.

Gdyby zdarzyło się jednak, że pracownik nie zastanie Państwa w domu, próba dostarczenia zostanie powtórzona, a dopiero potem decyzja zostanie nadana na poczcie listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone