przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Wręczenie stypendiów Burmistrza Krasnegostawu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5

AKTUALNOŚCI

książki
15-03-2022

Wręczenie stypendiów Burmistrza Krasnegostawu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5

10 marca 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie, Dyrektor Sylwia Młynarczyk - Rysak wręczyła w imieniu Burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka stypendia dla uczniów wyróżniającym się w nauce. Docenione zostały również osiągnięcia w konkursach artystycznych i  sportowych. Na spotkanie przybyli uczniowie, którzy ciężką i wytrwałą pracą dążą do  wyznaczanych sobie celów. Ich rodzice zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi.
 
Stypendium Burmistrza Roberta Kościuka otrzymali: 
Łucja Bąk kl. IV a, Maja Szostak kl. IV b, Miłosz Mataczyński kl. VII b, Krystian Skibiński kl. VIII a,  Patryk Laskowski i Michał Malarz kl. VIII b.
 
Stypendium Dyrektora Szkoły otrzymali: 
Antonina Stotwińska, Jan Serafin, Wiktoria Drozdalska, Amelia Kostrzanowska, Bartosz Lasek z  kl. IVa i Julia Kiełb z kl. IV b oraz Jakub Szymański z kl. V.
 
Stypendia artystyczne otrzymały:
 Martyna Basińska i Julia Muda z kl. VIIb, zaś stypendium sportowe – Igor Kostrzanowski z  kl.  VIIIb.
 
Ponadto przyznano listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy w I semestrze osiągnęli średnią ocen 4, 74 i  wyżej.  
 
Listy gratulacyjne otrzymali: 
Sylwia i Mariusz Bąk, Agnieszka i Przemysław Słotwińscy, Małgorzata i Marek Serafin, Karolina i  Tomasz Drozdalscy, Aneta i Grzegorz Kostrzanowscy, Krystyna i Paweł Lasek, Sara Janeczek i  Michał Kosidło, Wioletta Pastuszak, Marlena i Zbigniew Kiełb, Joanna i Paweł Dutkowscy, Kamila i Mariusz Wiórko, Monika i Tomasz Szymańscy, Justyna i Dariusz Nowak, Iwona i Marcin Mataczyńscy, Karolina i Piotr Basińscy, Joanna i Piotr Kociuba, Monika i Adam Skibińscy, Aneta i  Tomasz Laskowscy, Marta i Krzysztof Malarz i Joanna i Sebastian Gołębiowscy.
 
 

Stypendia wręczone

Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone