przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Jarmark Wielkanocny w Krasnymstawie

AKTUALNOŚCI

Jarmark Wielkanocny
28-03-2022

Jarmark Wielkanocny w Krasnymstawie

 

Krasnostawski Dom Kultury i Burmistrz Krasnegostawu zapraszają na „Jarmark Wielkanocny”, który odbędzie się 9 kwietnia 2022 r. w godzinach 10-16 w Rynku Miejskim w Krasnymstawie. 
 
Jarmark Wielkanocny rozpocznie się od rozstrzygnięcia Powiatowego Konkursu „Palma i pisanka Wielkanocna” skierowanego do twórców ludowych i członkiń KGW. Nagrodzeni zostaną autorzy najpiękniejszych, tradycyjnych palm i pisanek.
 
Następnie rozpocznie się część handlowa, w której wezmą udział m.in. twórcy ludowi, koła gospodyń wiejskich, Lokalne Grupy Działania oraz przedsiębiorcy oferujący produkty lokalne i tradycyjne. W jego trakcie będzie się odbywała sprzedaż wyrobów rękodzielniczych o charakterze Wielkanocnym (palmy, pisanki, stroiki, baranki, koszyczki, serwetki i inne wyroby świąteczne). Jarmark będzie doskonałą okazja do zakupu palm na Niedzielę Palmową czy pisanek na Święta.
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, producentów produktów regionalnych, wytwórców żywności ekologicznej, firmy oraz instytucje do wzięcia udziału w jarmarku oraz prezentowania i sprzedaży swoich produktów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy oraz informacje w Krasnostawskim Domu Kultury oraz pod numerem telefonu 665 437 017.
 
Jarmark Wielkanocny
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone