przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI OFERTA LUBELSKIEGO REGIONALNEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

AKTUALNOŚCI

Logo Krasnystaw naturalnie
31-03-2022

OFERTA LUBELSKIEGO REGIONALNEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

 

Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Sp. z o. o. zaprasza do zapoznania się z ofertą pożyczkową, skierowaną do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.  Wszelkich informacji na temat oferty udzielają pracownicy zamojskiego oddziału Spółki osobiście w siedzibie placówki przy ul.  ul. Partyzantów 94, 22-400 Zamość (piętro II, pok. 212, 213) w godzinach otwarcia biura: poniedziałek – piątek 8:00- 16:00. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerami: 789 275 386 (Marcin Bida- Dyrektor Oddziału) bądź  690 462 576 (Katarzyna Przepiórka - Specjalista ds. sprzedaży i obsługi).
 
Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością został powołany z inicjatywy Zarządu Województwa Lubelskiego w celu opracowania oraz realizacji wieloletniego programu inwestycyjnego wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Misja powierzona Funduszowi polega na zbudowaniu regionalnego systemu finansowania Województwa Lubelskiego opartego na instrumentach finansowych. 
 
Oferta Lubelskiego Regionalnego Funduszu Rozwoju Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, których siedziba, oddział, filia przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą, zarejestrowana jest na terenie Województwa Lubelskiego.
 
Spółka działa w obszarze wsparcia osób prowadzących oraz planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Oferta kierowana jest również do start-upów – inwestorów na etapie organizacyjnym lub we wczesnej fazie rozwoju, działających w obszarach, które w oparciu o Strategię Rozwoju Województwa Lubelskiego w perspektywie do 2030 r. oraz Regionalne Programy Operacyjne chcą wykorzystywać potencjały Lubelszczyzny.
 
 
 
LRFR
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone