przejdź do Menu przejdź do Nagłówka przejdź do Treści przejdź do Stopki
Jesteś na > AKTUALNOŚCI Koncert „Razem dla Ukrainy!”

AKTUALNOŚCI

plakat koncert dla Ukrainy
01-04-2022

Koncert „Razem dla Ukrainy!”

Burmistrz Krasnegostawu, Krasnostawski Dom Kultury i Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert charytatywny „Razem dla Ukrainy!”, który odbędzie się 11 kwietnia 2022 r. o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury. 
 
W programie koncertu usłyszymy piosenki polskie i ukraińskie wykonywane przez młodzież z zespołu ,,Amicus” z Krasnostawskiego Domu Kultury oraz wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie. Zaprezentują się także nasi goście z Ukrainy – wokalnie, muzycznie i tanecznie. Ponadto zaprezentowane zostaną utwory w języku ukraińskim w wykonaniu Maryny Martirosian.
Występy będą przeplatane krótkimi sentencjami, cytatami, a także poezją twórców narodowości ukraińskiej, która odczytywana będzie zarówno w ojczystym języku jak i w wersji tłumaczonej na język polski.
 
W czasie koncertu będziemy zbierać dary żywnościowe dla uchodźców w Ukrainy – najbardziej potrzebujemy konserw, kaszy gryczanej, oleju, płatków śniadaniowych i napojów dla dzieci.
 
Bądźmy tego dnia razem w Krasnostawskim Domu Kultury!
 
ppp
 
 
Copyright © Miasto Krasnystaw. Wszelkie prawa zastrzeżone